500 TL'ye Bluetooth kulak üstü kulaklık önerisi

William Jones

Centipat
En fazla 500 lira Bluetooth kulaklık önerisi istiyorum. Genelde dışarıda kullanacağım için çok büyük olmazsa iyi olur. Aklımda şimdilik aşağıdaki modeller var. Sizin de fikirlerinizi almak istiyorum. Şimdiden teşekkürler. :)

Anker Soundcore Q10 ikisinden de daha iyi bir model.
Veya Jabra 25H var daha küçük boyutlu.

Anker Soundcore Q10 ikisinden de daha iyi bir model.
Veya Jabra 25h var daha küçük boyutlu.

Anker modeli biraz fazla büyük ve ağır. Ben küçük ve hafif, her yerde takabileceğim bir şey arıyorum. Jabra markasını da ilk defa duydum ve bu modelin hiçbir incelemesini bulamadım. Çok güvenemedim açıkçası :/
Philips modellerine de güzel diyorlar. Onun hangi modelleri iyidir acaba?

Jabra aksine çok iyi bir markadır JBL, Sony gibi. Büyük bir markadır. Bu modeli de öneriyorlar bu fiyat aralığına. İngilizce videoları çok var. Türkçe yok, sanırım burada o kadar satılmıyorlar. Ben Urbanears Plattan 2 kullanıyorum. Onun da Türkçe incelemesi pek yok ama Avrupa'da çok öneriyorlar çok satan bir model. 25H da öyle. Burada nedense iç marka var herkes onlardan alıyor çoğunlukla. 😅
Anker modeli biraz fazla büyük ve ağır. Ben küçük ve hafif, her yerde takabileceğim bir şey arıyorum. Jabra markasını da ilk defa duydum ve bu modelin hiçbir incelemesini bulamadım. Çok güvenemedim açıkçası :/
Philips modellerine de güzel diyorlar. Onun hangi modelleri iyidir acaba?
Philips TABH305BK Kulaküstü Bluetooth Kulaklık Siyah Fiyatları şu ama bence Jabra biraz daha iyidir. Çünkü benim Plattan 2 ile benzer bir model. Zaten ikisi de İskandinav markası. Az çok benzer olurlar. Ben T500 de kullandım. Plattan 2 biraz daha iyi T500'den.
Urbanears Plattan 2 Mikrofonlu Kablosuz Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe onu da atayım. Çok güzel bir kulaklık. Özellikle Avrupa'da çok öneriyorlar. Çok video var bununla ilgili İngilizce.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı