500 TL'ye ekran kartı önerisi

Ben de GT 630 kullanıyorum fakat CS:GO'da 15 FPS'lerde dolanmıyorum düşük ayarlarda 1280X720 ayarlarında 70-50 arası geziyorum. Nasıl o kadar düşük alıyorsunuz anlamış değilim.
Bu arada palit markası palit nvdia geforce gt 630.
560Ti yerine dediğimiz kartlara yönelseniz daha iyi olur. Tabii birde güç kaynağı yetecek mi o da var. 750Ti kesin kurtarır da diğerlerini bilmiyorum. Size zahmet güç kaynağını da belirtiniz ve 2. ele yöneliniz.
Yarın atarım bilgisayara geçince

Oyunun özellikleri düşükte deneyiniz. Kasanız temiz mi ? Macunlar ne zamandır değişmiyor ? Birde unlost’un FPS arttırma videosu var onu bir deneyin. Şahsen bende arttı.

Oyunun özellikleri düşükte deneyiniz. Kasanız temiz mi ? Macunlar ne zamandır değişmiyor ? Birde unlost’un FPS arttırma videosu var onu bir deneyin. Şahsen bende arttı.
Kasa bu
Kasa yı babam getirmişti macunları ne zaman yapıldı bilmiyorum.
1604042915357.png

1604042982120.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı