500 TL'ye kablosuz kulak içi kulaklık önerisi

KralRagnar0

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle günaydın herkese. Başlıkta olduğu gibi kablosuz kulaklık arıyorum. Sadece müzik dinlemek için istiyorum haliyle de sadece müzik için olacağından dolayı bozulması veya kronik sıkıntısı az rastlanan bir kulaklık istiyorum ama kafam bayağı karıştı. Bu bütçede neredeyse az sıkıntısı olan bir kulaklık yok varsa bile karamsar düşündüğüm için çöpe para vermek istemiyorum haliyle kararsız kalıyorum. Sonuç olarak 500 TL altı kablosuz kulak içi kulaklık arıyorum. İnternetten alacağım için kronik sıkıntılı bir şey istemiyorum. Sizlere benim bulduğum kulaklıkları göstereyim sizler de yorum yapın. Xiaomi Redmi buds 3 Lite Xiaomi Redmi Buds 3 Lite Siyah Bluetooth Kulaklık (Xiaomi Türkiye Garantili) Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL,QCY T13 Qcy T13 TWS Bluetooth 5.0 Kulak İçi Kulaklık Fiyatı, Yorumları -
Trendyol Soundpeats Air 3 https://www.amazon.com.tr/dp/B07XTFJYRY?psc=1&ref_=cm_sw_r_apann_dp_N1CJMCS433YQBMMH38233 her neyse kulaklıklar bunlar tavsiyelerinizi bekliyorum.

Linklediğiniz kulaklıklar arasında en iyi tercih Air 3 ama görmediyseniz sepette 560TL oluyor. Eğer bütçenin altında bir kulaklık istiyorsanız bunu öneririm:

Daha dün 430TL idi ama bu fiyata da değer. Ayrıca biraz daha aşmanız mümkünse Air 3 tabii ki.

Geri
Yukarı