500 TL'ye kadar avuç içi mouse önerisi

theformul

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selamlar,

5 yıllık Bloody V7'im bozuldu ve mouse arıyorum. Palm tutuş yapıyorum sanırım avuç içim fareye değiyor parmaklarım da düz.

Omen Vector aldım fakat mouse Click'leri çok hafif ve Click'lerin yanında metal kısım olmadığı için yüzük parmağımı sağ Click'e koyuyorum ve yanlışlıkla basıyorum, hiç sevmedim.

Ne almalıyım? Tuşları sert olması lazım. Ve Click'lerin yanında Click olmayan bir kısım istiyorum ön taraf Full Click olmasın yüzük parmağım tuş olmayan bir yerde durması lazım. Umarım anlatabildim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aliexpress üzerinden alacaksanız Razer Basilisk V2 öneririm, Focus+ sensörü var piyasada daha iyisini bulamazsın. Orijinal satan çok satıcı var. Razer Viper Mini aldım, 240TL ürüne verdim, 10TL vergi, 20TL kargo. Gayet uyguna geldi. Razer programı ve sitesi ürünü görüyor yani orijinal.

Bütçenin üstünde.
25.000DPI ile Focus+'tan üstün olsa da MS ve IPS olarak Focus+ daha iyi. Bence bunun yerine Focus+ Sensöre sahip bir mouse alınmalı, 25.000DPI kullanan birisi olacağını pek sanmıyorum :D.

Selamlar,

5 yıllık Bloody V7'im bozuldu ve mouse arıyorum. Palm tutuş yapıyorum sanırım avuç içim fareye değiyor parmaklarım da düz.

Omen Vector aldım fakat mouse Click'leri çok hafif ve Click'lerin yanında metal kısım olmadığı için yüzük parmağımı sağ Click'e koyuyorum ve yanlışlıkla basıyorum, hiç sevmedim.

Ne almalıyım? Tuşları sert olması lazım. Ve Click'lerin yanında Click olmayan bir kısım istiyorum ön taraf Full Click olmasın yüzük parmağım tuş olmayan bir yerde durması lazım. Umarım anlatabildim.

Yeni konular

Geri
Yukarı