500 TL'ye kadar çizim tableti önerisi

questa

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Windows 11 kullanıyorum. Kendim için çizim tableti arıyorum. Yapacağım iş yayın açtığımda bir şeyler karalayabilmek, bazen de soru çözerim o kadar.

Fazla bir seçeneğiniz yok bu fiyat aralığında. Ben şu ürünü sipariş verdim bugün, yarın teslim edilecek:

Teslim aldıktan sonra vaktim olursa özet geçerim. 400-500 lira arası pek seçenek yok dediğim gibi ve bu cihaz 233 tepki hızı, 5k çözünürlük, 8k hassasiyete sahip pilsiz kalem ve 4 fonksiyonel tuş ile geldiği için tercih ettim.

Kusura bakma dün cevaplayacak vaktim olmadı, mahcup hissettim. Ürün geldi, kullandım. Gerçekten minimalist, taşınabilir bir ürün. Boyutları mobilite standartlarına çok uygun. Daha büyük olsa bilgisayar çantama sığdırmakta zorluk yaşardım muhtemelen. Ürün tuşları, tepki süresi ve hassasiyeti ile tatmin edici. Hele ki bu fiyatlara gerçekten çok yeterli. Tek olumsuz tarafı kalemin ağırlığınca baskı yapınca(yani elim ile bastırmayıp, sadece kalemi grafik tabletin üstünde tutunca) algılamıyor. Çok hafif de olsa baskı yapmak durumunda kalıyorum ama rahatsız edici bir özellik değil. Ürün 1000 TL civarlarında olsa tavsiye etmem lakin 400 TL'ye tam bir fiyat performans ürünü.

Dipnot: Ürünün boyutunu algılayabilmeniz için aşağıya bir resim bırakıyorum.
IMG_20220929_122929.jpg

IMG_20220929_122929.jpg

Son düzenleme:

Geri
Yukarı