500 TL'ye kadar kasa önerisi

Vesselam13

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Başlıkta da belirttiğim gibi 500 TL'ye kadar boş kasa arıyorum. Benim için kasanın havalandırmasının iyi olması yeterli. Şekle, görüntüye önem vermem. O fiyata F/P PSU olan kasa olursa ona da razıyım.

Merhaba. MSI MAG FORGE 100M RGB Led Fanlı ATX Oyuncu Kasa Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe MSI MAG FORGE 100M kasası tam aradığınız kasa. Hava akışı çok güzel, bizzat kendim de kullanıyorum, aynı model veya 100R modelini kullanan çok insan var. Görüntüye önem vermiyorum dediniz, fakat bence görseli de çok hoş sizi rahatlıkla tatmin eder. Ne yazık ki bu bütçede PSU dahil bir kasa bulmak imkansız derece de zor :( Güle güle kullanın hayırlısı olsun şimdiden :)

O fiyata PSU'lu kasa bulsan bile ya PSU'su ya da kasası kalitesiz olur. PSU'lu kaliteli kasa için bütçe arttırman gerekir.

PSU dahil istiyorsanız:

İçindeki PSU zaten bu fiyata satılıyor + kasa da var. En iyi kasa olmayabilir fakat fiyat iyi.

Boş kasa istiyorsanız da bunu tavsiye ederim:

Önerileriniz için çok teşekkür ederim. MSI MAG Force 100M ya da 100R alsam içine RTX 3000 serili ekran kartı sığar mı acaba? Ileriye dönük düşünüyorum.

MSI Mag Forge 100R versiyonunu kullanıyorum gayet iyi hava sirkülasyonuda çok iyi içine sığarda rahatlıkla image.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı