500 TL'ye kadar mouse önerisi

gorkem 666

Hectopat
Aklımda şu an Corsair Sabre Pro champions var fakat baktığımda bazı kişiler sorun olduğunu söyledi. Scrollu uzun sure dayanabilen DPI ayarlaması yapılan başka önerebileceğiniz mouse var mıdır? Kararsız kaldım sabre Pro championsu alsam mı diye.

Logitech G203 Lightsync 910-005796 Kablolu Oyuncu Mouse Siyah kullanıyorum sorunsuz tavsiye ederim 2 yılı geçti​

Aklımda şu an Corsair Sabre Pro champions var fakat baktığımda bazı kişiler sorun olduğunu söyledi. Scrollu uzun sure dayanabilen DPI ayarlaması yapılan başka önerebileceğiniz mouse var mıdır? Kararsız kaldım sabre Pro championsu alsam mı diye.
Logitech G300s öneririm

Logitech G203 Lightsync 910-005796 Kablolu Oyuncu Mouse Siyah kullanıyorum sorunsuz tavsiye ederim 2 yılı geçti​

Hocam aynı fiyata g300s almak varken bu biraz saçma gibi

@Berkay Kiraz, brick sorunundan bahsediyor :) @JakerT4 ile beraber o sorunun çözümünü anlattık :)

Delux M700 (PMW3389) öneririm.

Çift tıklama sorunlu!
Logitech G300s öneririm

Hocam aynı fiyata g300s almak varken bu biraz saçma gibi
O da aynı lacivertin şeyi.

Bugün BİM'de 495TL (yanlışım varsa düzeltin) SteelSeries'in bir mouseunu gördüm belki onu deneyebilirsin.
Rival 3. Kronik LOD sorunu ve scroll tuşu sorunu mevcut.

Yeni konular

Geri
Yukarı