500 TL'ye kadar oyuncu kulaklığı önerisi

Gamepower marka alınmaz.

Arkadaşlar bence alınmazlığına değil o fiyatlarda Gamepower, Gamenote, gamexxxxxx bilinmezlik içeren markalar söz konusu. Hangi birinin menşei Çin değil ki? Yüksek maaş almıyorsak tak diye 1200leri 2500leri ortaya koyamıyorsak Gamepower marka alınır. Gamenote alınır gamexxxxxxx alınır yani.

Berbat bir kulaklık. Önermiyorum.

Berbat bir kulaklık olduğunun nedenini bana söyleyebilir misiniz? Bende nelerinin kötü olduğunu bileyim ileride bozulduğunda sizin bana bahsettiğiniz şeyleri ileriki kulaklığımda da dikkate alayım.

Arkadaşlar bence alınmazlığına değil o fiyatlarda Gamepower, Gamenote, gamexxxxxx bilinmezlik içeren markalar söz konusu. Hangi birinin menşei Çin değil ki? Yüksek maaş almıyorsak tak diye 1200leri 2500leri ortaya koyamıyorsak Gamepower marka alınır. Gamenote alınır gamexxxxxxx alınır yani.

Berbat bir kulaklık olduğunun nedenini bana söyleyebilir misiniz? Bende nelerinin kötü olduğunu bileyim ileride bozulduğunda sizin bana bahsettiğiniz şeyleri ileriki kulaklığımda da dikkate alayım.
Ses gelmeme şikayetleri veya ses az olma şikayetleri genellikle.

Arkadaşlar bence alınmazlığına değil o fiyatlarda Gamepower, Gamenote, gamexxxxxx bilinmezlik içeren markalar söz konusu. Hangi birinin menşei Çin değil ki? Yüksek maaş almıyorsak tak diye 1200LERI 2500LERI ortaya koyamıyorsak Gamepower marka alınır. Gamenote alınır gamexxxxxxx alınır yani.

Mesele Çin'de üğretilmesi değil zaten. Premium ürünlerde Çin'de üğretilebiliyor. Ek olarak ucuz diye Gamepower alınmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı