500 TL'ye kadar oyuncu kulaklığı önerisi

bashenga

Hectopat
Arkadaşlar indirimler bitmeden bir kulaklık almak istiyorum ama çok fazla seçenek var ve araştırmak doğru karar vermeme yetmedi. HS50 aldım rahat olmadığı için iade edeceğim. Önerebileceğiniz memnun olduğunuz bir kulaklık var mıdır? Ucuza satılan Sharkoon markasından tutunda Thermaltake'e kadar önerilere açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar indirimler bitmeden bir kulaklık almak istiyorum ama çok fazla seçenek var ve araştırmak doğru karar vermeme yetmedi. HS50 aldım rahat olmadığı için iade edeceğim. Önerebileceğiniz memnun olduğunuz bir kulaklık var mıdır? Ucuza satılan Sharkoon markasından tutunda Thermaltake'e kadar önerilere açığım.
Hocam HS50'de ses kasma durumu nasıldı?

Epeydir FPS oyunları oynamıyordum denemek için girdim ama ses kasma açısından iyiydi diyebilirim ama kıyaslayabileceğim ölçüt Steel Series siberia 200. HS50 çok az daha üstündü diyebilirim

Ben itopyadan MH751 sipariş ettim 470 lirayken, tam o sırada HS50 indirime girince kargoya verilmeden iptal ettim. Şimdi Cloud Alpha almayı düşünüyorum 550 liraya amazonda var
Geçen hafta mıydı?
Ben itopyadan MH751 sipariş ettim 470 lirayken, tam o sırada HS50 indirime girince kargoya verilmeden iptal ettim. Şimdi Cloud Alpha almayı düşünüyorum 550 liraya amazonda var
Beğenmezsem iade edersin. Amazonda sıkıntı olmaz, uğraştırmaz :) Ben de MH751 siparişi dün geçtim ama ne zaman geleceği belli değil.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı