500 TL'ye Kasa Tavsiyesi

Hocam kendim kullanmadım zaten. Bir çok bilgisayarcı, bilişimci veya kişisel olarak birçok insana bilgisayar toplayan insanlarla ilişkim var. Ne zaman birisinin ziyaretine gitsem sürekli Game booster, Game Power, Izoly ve Rampage gibi markaların bozuk parçaları, PSU'ları falan geliyor. Rastlantı değil bu. Size iyi olanı denk gelmiştir sadece.

Peki siz öyle diyorsanız ben konu sahibine tavsiye edip başka bir şey demiyorum.

Kasanın hava sirkülasyonu çok iyidir yanlarda ve üstte toz filtreleri bulunuyor temizliği çok rahat PSU ve HDD alt bölmelerde saklayabilirsin içi geniş kablo sıkıntısı çekmiyorsun rahatlıkla kablo gizleyebilirsin kasanın içi gerçekten serin daha sıcaklık değerlerimin çok yüksek olduğu fazla an hatırlamıyorum malzeme kalitesi olarak iyidir ama cam kısmının dayanıklılığı nasıl o konuda bir fikrim yok.

Şu an fark ettim kendi kullandığımı sana önerdim ama bu benim kullandığım ile aynı değil 6 fana sahip olanlarda PSU oluyor sanırım PSU suz 6 fanlı bulamadım bunda üstte ki 2 fan yok...

Son düzenleme:

Geri
Yukarı