500 TL'ye klavye önerisi

Bütçe
500
Nereden çıkardın bunu ? kullandınmı da kronik sorunlu diyorsun.
Nereden çıkardın derken hocam? Bir sürü forumda kronik sorunlu olduğu belirtilmiş. Yaklaşık 6 ay boyunca kullandım. Ardından bazı tuşlar tutukluk yapmaya başladı ve direk değiştirdim. Sizin klavyenizde sorun olmaması herkeste olmayacak anlamına gelmez.

Son düzenleme:
Kullanmaktayım mavi Switch alalı 3 ay oldu ve şu an hiçbir sorun yok?

Öncelikle değerli kardeşim, sen kullandın sorun çıkmadı diye sadece kendi kişisel deneyimlerine göre başkasının parasını riske sokma. Şu yaptığınız gerçekten çok saçma. Geçenlerde ünlü bir teknoloji kanalı bir dolandırıcıya bilerek dolandırıldığı bir video çekti. Adam ilk seferde dolandırılmadı, bir miktar para kazandı. Ama şansını zorladığında kazandığından kat kat daha fazla parasını kaybetti. Eğer ki ilk seferde aldığı parayla eylemi bırakıp izleyicilerine "Bakın arkadaşlar ben yaptım dolandırılmadım. Sizde dolandırılmadan bu adamlara dolandırıcı demeyin lütfen." gibi bir şey söylese etik olur muydu? Olmazdı herhalde. Bir şeyin olacağını bilmemize rağmen sırf yaşamadık diye olmayacak diyemeyiz. Örneği bu kadar uzun tuttum ki daha net anlaşılsın diye.
Klavyenin sorunlarına gelecek olursak. Senin dediğin klavye -Warlock Compact- Outemu MX anahtarlara sahip. Bu anahtarların kullanıldığı diğer birçok klavyede (Gamepower; Warlock, Ogre, Overlord. Rampage'in neredeyse her klavyesi, bunlara kıyasla daha bilindik bir marka olan AOC'un GK500 modei.) Sorunlar yaşayan büyük bir kullanıcı kitlesi mevcut. Teker teker link atmayacağım çok istiyorsan kendin Google'da aratabilirsin. Bende forumda bu konuyla ilgili kendimce bir yazı da yazdım. Orayı da okuyabilirsin. Hala daha kullanmadan haterlık yapıyorsun dersen de söyleyeyim 1.5 yıldır bu klavyeyi kullanıyorum. 2. aylarımda bazı tuşlar basmamaya başladı. Bu tuşlar zamanla kendiliğinden değişmeye başladı. Mesela ilk zamanlarda M ve I tuşları basmazken ileriki dönemlerde bu tuşlar düzeldi Space tuşunda sorunlar yaşamaya başladım. Ama zamanla bunları kendimce çözüme kavuşturdum. Hala daha ara ara W tuşum sağlam bir gidip gelir. Buna da kendimce bulduğum çözümü yine forumda paylaştım. Ona da buradan bakabilirsin. Hala daha laf edecekseniz de siz bilirsiniz. İnsanlara paralarını çar çur etmelerine vesile olup haklarına giren siz olursunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı