500 TL'ye Notebook Tavsiyesi

Dark-Man

Kilopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Elektronikçi
Üniversite için ucuz 2. el notebook almak istiyorum. Okulda Autocad, Proteus gibi programları kullanacağız. Ayrıca ben video falan izleyeceğim. Böyle ince, okul defteri büyüklüğünde 13-14" notebook istiyorum.

Çantaya attığında 15.6 bir notebook gibi hamallık yaptırmasın. Hafif ince bir şey istiyorum. Oyun için kullandığım Dell 5521 var zaten. Sahibinden.com'da Hometech 14m filan var 3 GB RAM 1080p ekran intel HD500 ekran kartı var. Tavsiye eder misiniz? bütçe max 500 TL. Dediğim gibi 2. el arıyorum.

Bu fiyatlara Hometech notebooklar var. Tavsiye eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hometech şahsen ben tavsiye ederim, 500 liraya paralarının hakkını veriyorlar. Ama ne zaman 1000-1500'e çıktı bütçe, o zaman daha iyileri var. Ama 500 lira için en iyisi.

1000 lira civarında I-Life Zed serisinin 2 modeli olması lazım. Hometech'ten farkları daha ince olması, RAM miktarı, işlemci nesli gibi farklarla biraz daha büyük 1080P IPS panel ekranı olması. Bir de 1200 liralık modeli 360 derece bükülebiliyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı