500 TL'ye oyun ve müzik için kulaklık önerisi

Bütçe
500-800
Her Realtek kartı çöp gibi, siz o arkadaşa 64Ohm'luk kulaklık öneriyorsunuz. Tamam hassasiyeti yüksek ama, iş Ohm'da bitmiyor, grafiği nasıl, sahne genişlik değeri nasıl, yapım kalitesi nasıl, kablosu çıkıyor mu, ve sürücüler birbirine yakın mı tutarlılık açısından? Bunları düşünmüyorsunuz. Bildiğiniz tek şey, dandik klavye yapan markanın kulaklığını önermek.

64Ohm'dan daha nasıl verim alıyor pardon? Tüp amfiye mi bağlayacak? 6XX mi bu?
Dandik klavye?:d Redragon kaliteli ürünler yaptığı gibi forumda da önerilmektedir.

Sana tekrardan söylüyorum. Düşük Ohm kaliteli ses olduğunu belirtmez. Direnç azalırsa ses daha çok gelir ama bu kalitesini belli etmez. Bileşenler kaliteliyse 64Ohm daha iyi deneyim sunar. Zaten 40mm sürücüyü gelip 53mm sürücüye denk tutmaya çalışıyorsunuz. Sen düz jack girişli bir kulaklık öneriyorsun ben ise kendini kanıtlamış kartlı ve yazılımlı bir kulaklık öneriyorum.
Ama neyse en çok siz biliyorsunuz hocam aynen böyle devam. :d

Dandik klavye?:d Redragon kaliteli ürünler yaptığı gibi forumda da önerilmektedir.

Sana tekrardan söylüyorum. Düşük Ohm kaliteli ses olduğunu belirtmez. Direnç azalırsa ses daha çok gelir ama bu kalitesini belli etmez. Bileşenler kaliteliyse 64Ohm daha iyi deneyim sunar. Zaten 40mm sürücüyü gelip 53mm sürücüye denk tutmaya çalışıyorsunuz. Sen düz jack girişli bir kulaklık öneriyorsun ben ise kendini kanıtlamış kartlı ve yazılımlı bir kulaklık öneriyorum.
Ama neyse en çok siz biliyorsunuz hocam aynen böyle devam. :d
Allah akil fikir versin hocam. 64ohm acaba daha zor sürdürmekten baska nasil bir deneyim sunacakmış? Düz jack girisli A10, o kulakligi parçalar ama ben ne desem az, siz verin paranızı o kulaklığa, başkalarını alet etmeyin ama. 2 sene sonra elinizde kalırsa da butun hersey sizin :) Hem senin sürücün 53mm olsa ne yazar? Koss Porta Pro kulakligin sürücü 20mm gibi birsey, ama sizin onerdiginizi parçalar. Ayrica önerdiginiz kulaklik cok hassas, dip ses kesinlikle olacaktır. Bunları hic düşünmüyorsunuz. Öğrenip gelin.

Geri
Yukarı