500' TL'ye PSU Önerisi

Arkadaşım Corsair VS550'yi R5 3600 ve RX 5700XT ile birlikte kullanıyor sıfır sıkıntı maksimum yükte bile besliyor. Ayrıca VS550'nin arka panelinde 12v panelinden 528V verdiği yazıyor yani çok rahat besler.

Benim kullandıklarımda etmedi o nasıl olacak.
Demek ki şanslı birisiniz ben şanssızım ve bu sadece benim örneğim çevremde R5 2600 ve RX 570 sistem kullanan arkadaşımın sistemi çöp oldu. Yine 775 PİN sistemi olan bir arkadaşım sistemi de öyle. Forumda çoğu kez görüyoruz bir elektrik gidip yanık koktu sistem açılmadı falan riske girmeye değer mi? Fazla güç çekmeyen sistemlerde zorlanmadıkları için patlama ihtimalleri daha az oluyor. Şuan Power Boost kullanıyorum arada yanık plastik kokuyor ve uçak simülasyonunda gibi hissettiriyor. Yani herkes sizin kadar şanslı olmayabilir ve en az 5K zarara girmek istemez para benim için kolay kazanılmıyor başkasının cebini kendi cebin gibi görüp öneride bulunman daha iyi olmaz mı? Sonuç olarak kimse C4'le oynamayı sevmez iyi forumlar:)

Kendinizi ve başka birkaç örnek daha verebilirsiniz. Bende zaten %100 güvenilir demiyorum. Fakat daha fazla kişi bu PSU'ları halen kullanmakta. Siz azınlığın başına gelenlerden bahsediyorsunuz.

Benim kullandıklarımda etmedi o nasıl olacak.
Sizde etmedi diye bu ürünü öneremezsiniz. Sorun çıkarma oranı çok yüksek. 10 kişinin 8'inde çıkarır 2'sinde çıkarmaz mesela. Hayır gerçekten anlamıyorum. Burda Frisby PSU savunuyorsunuz :D
Kendinizi ve başka birkaç örnek daha verebilirsiniz. Bende zaten %100 güvenilir demiyorum. Fakat daha fazla kişi bu PSU'ları halen kullanmakta. Siz azınlığın başına gelenlerden bahsediyorsunuz.
Azınlığın başına gelenler değil çoğunluğun başına gelenler bunlar. Siz azınlıktasınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı