500 TL'ye Teknosa'dan Kulaklık Önerisi

emuthain

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, önceden boyundan kablolu olan Huawei freelace kullanıyordum. Teknosa'da geçerli 500 TL'lik kuponum var, üzerine 100 TL'ye kadar ekleme yapabilirim. Şimdi TWS diye geçen AirPods tarzı kablosu olmayan kulaklık almak istiyorum. Çoğu zaman müzik dinleyen ve baslara önem veren biriyim. Şarjı mümkün olduğunca en çok giden, sesi güzel olan ve kulak içi kulaklıklar önermenizi rica ediyorum :)
(Teknosa'da satılan kulaklıklardan önerirseniz sevinirim.)

Hocam aradığınız kriterlerse orda sadece Huawei freebuds 3i modeli var. 100 lira için iyi ancak 600 gibi düşününce pek mantıklı değil. Onun yerine freebuds 4i ve şuan linkini kopyalayamadigim jbl free 2 var. Üzerine 100 değil de 250 ekleyerek çok çok daha kaliteli bir kulaklik alabilirsiniz.

Hocam aradığınız kriterlerse orda sadece Huawei freebuds 3i modeli var. 100 lira için iyi ancak 600 gibi düşününce pek mantıklı değil. Onun yerine freebuds 4i ve şuan linkini kopyalayamadigim jbl free 2 var. Üzerine 100 değil de 250 ekleyerek çok çok daha kaliteli bir kulaklik alabilirsiniz.
Tam da şimdi freebuds 4i'ye bakıyordum. Çok güzel bir kulaklıkmış, sanırım tercihimi bundan yana kullanacağım. Teşekkür ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı