500 TL'ye Xbox One S gamepad alınır mı?

ZennsMi

Hectopat
Merhaba dostlar, ben hikayeli oyunları seven birisiyim hatta bu sene 15 oyun bitirmişliğim var fakat çok gamepad kullanan birsi değilim. Bir ara arkadaşımdan PlayStation'u ödünç alıp TLOU part 1 ve part 2 oynadım başkada gamepad ile bir şey oynamadım. Bilgisayarıma gamepad almayı düşünüyordum ve dün kız arkadaşımla konuşurken bana Xbox One S kolunu 500 TL'ye satabilirim sana dedi arkadaşıma da hediye olarak gelmiş fakat bilgisayarı iyi olmadığından dolayı sadece 2-3 oyun oynamış sonrada rafa kaldırmış. Fiyatı uygun gibi geldi fakat 500 TL gibi bir miktar gamepade verilir mi bilemedim. Sizce alınır mı? Dostlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba dostlar, ben hikayeli oyunları seven birisiyim hatta bu sene 15 oyun bitirmişliğim var fakat çok gamepad kullanan birsi değilim. Bir ara arkadaşımdan PlayStation'u ödünç alıp TLOU part 1 ve part 2 oynadım başkada gamepad ile bir şey oynamadım. Bilgisayarıma gamepad almayı düşünüyordum ve dün kız arkadaşımla konuşurken bana Xbox One S kolunu 500 TL'ye satabilirim sana dedi arkadaşıma da hediye olarak gelmiş fakat bilgisayarı iyi olmadığından dolayı sadece 2-3 oyun oynamış sonrada rafa kaldırmış. Fiyatı uygun gibi geldi fakat 500 TL gibi bir miktar gamepade verilir mi bilemedim. Sizce alınır mı? Dostlar?

Garantili değil ise 400 TL'ye bile bulabilirsin.

O gamepade verilir. Hatta sen almayacaksan ben bile alırım. Düşünme al bence. Ancak para sıkıntın varsa 500 TL sana koyuyorsa gidip kablolu ucuz bir gamepadde alabilirsin.

Nerede temiz 400 TL'ye bulamadım ben atarsan sevinirim

Geçen gün görmüştüm satıldı ayrıca bende satıyorum 650 TL'ye ama benimki One S'lerdeki son sürücülü kol yani tasarımı aynı ama içindeki kontrolcüler yeni versiyon bu kumandadan çok az var ben titiz bir insanım kumandanın içini açtım fakat kesinlikle onarım vs olmadı sadece o beyaz kısımları hepsi ayrılıyordu tek tek kirleri temizledim elinin teri orada kir yapıyor ben biraz da tiksinirim her daim temizledim o kadar.

Geri
Yukarı