5000-10 000 TL fiyat performans telefon önerisi

@189454 @BERWAR bu arkadaşlar Samsung tarafından fonlaniyor sanırım :D bir telefon tavsiyelerine bakayım dedim her konuda bu iki arkadaş sabit yorumlar yapmış Samsung harici cihaz önermiyor ne söyleseniz o kötü şu eski diyor anti samsungcu değilim ama bu kadar da yapmayın bea Samsung'un tvdeki reklamları bu kadar akıl çelmiyor:)

Son düzenleyen: Moderatör:
bu arkadaşlar Samsung tarafından fonlaniyor sanırım.
Komik değilsin. Bilmediğin konularda da yorum yapma. Hangi fiyatta hangi cihaz iyiyse onu öneriyorum. Keyfimden Samsung önermiyorum. Şu an önerdiğim modeller fiyat performans olarak en mantıklı cihazlar. Türkiye pazarında genel olarak 4 5 aydır hemen hemen tüm segmentlerde en alınası model Samsung.

@189454 @BERWAR bu arkadaşlar Samsung tarafından fonlaniyor sanırım :D bir telefon tavsiyelerine bakayım dedim her konuda bu iki arkadaş sabit yorumlar yapmış Samsung harici cihaz önermiyor ne söyleseniz o kötü şu eski diyor anti samsungcu değilim ama bu kadar da yapmayın bea Samsung'un tvdeki reklamları bu kadar akıl çelmiyor:)

Siz sanırım görünüşüne göre cihaz seçiyorsunuz? Madem biz bilmiyoruz, bahsi geçen konuda bahsi geçen bütçe ile daha mantıklı cihazı siz önerin.

Geri
Yukarı