5000-5500 TL laptop önerisi

Bütçe
5500

J3yEreN

Kilopat
Yer
Sivas
Daha fazla  
Merhabalar, bayan bir arkadaş belirttiğim bütçe içerisinde bir notebook arıyor. Günlük okul işlerini yapabileceği ve indie oyunlar oynayabileceği bir bilgisayar arıyor. Windows kurmasını bilmediği ve tamirci gibi yerlere de gitmek istemediği için Windows yüklü olarak gelmesi kendisi için önemli.
Şöyle bir baktığımda Asus ve Huawei alınabilir ürünler gibi duruyor.

ASUS tarafında çok bir seçenek yok ancak Huawei tarafında biraz var. İnisiyatiflerinize kalmış.

Bu cihazlara bende baktım fakat arkadaşım Windows'u kuramayacağı için Windows yüklü bir cihaz gerekiyor.

Biraz daha bütçe arttırabilirseniz bu da olabilir, ama zorlayamam derseniz D15 gayet iyi.
Arkadaşıma bu önerinizi de sunacağım bütçesine uygun gelirse düşünebilir.

Bu cihazlara bende baktım fakat arkadaşım Windows'u kuramayacağı için Windows yüklü bir cihaz gerekiyor.
Windows'u etkinleştirmesine gerek yok ki. Çok basit bir işlemle kurulumu yapılıp, lisansı etkinleştirmeden de kullanılabilir. Kurulu biçimde 1000 küsür TL bir de fazladan fiyata yansıtılıyor, hiç gerek yok.

Windows'u etkinleştirmesine gerek yok ki. Çok basit bir işlemle kurulumu yapılıp, etkinleştirmeden de kullanılabilir. Kurulu biçimde 1000 küsür TL bir de fazla isteniyor, hiç gerek yok.
Çok iyi anlıyorum. Aynı şehirde olsak ben kurulumu yapıp teslim ederim ama arkadaş baya cahil ve hiçbir şekilde tamirci gibi windows kuran yerlere gitmek istemiyor. Aldığı gibi kullanmak istiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı