5000-5500 TL monitör ekipman dahil sistem toplama

dkusbazoglu

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Çok sevdiğim bir abimiz benden bilgisayar satın almamı istedi. Çocukları EBA'ya giriyor tabletten falan zorlanıyorlarmış.

Hemde arada bir oyun oynarlar diye düşünerekten almışken orta halli güzel bir şey alalım dedik. Bunun içinde klavye mouse kulaklık monitör her şey olması lazım.

Ben Teknobiyotik'ten şöyle bir sistem buldum. Açıkjlama da i3-9100F yazıyor ama işlemci i3-10100F.
Ve hiçbir şekilde arkadaşları üzmeyeceğini düşünüyorum, uygun fiyatlı bir sistem gibi geldi. Sizin de düşüncelerinizi merak ettim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam mouse mouse pad ve kulaklık çok kalitesiz mouse 30 TL'lik A101'de falan satılıyordu kulaklıkta öyle ama ekipmansız olsaydı onu alın derdim.

Hocam mouse mouse pad ve kulaklık çok kalitesiz mouse 30 TL'lik A101'de falan satılıyordu kulaklıkta öyle ama ekipmansız olsaydı onu alın derdim.

Hocam ekipmanlara zaten öyle çok para verilmeyecek, dediğim gibi ilkokul çağındaki çocuklar. Temel öncelik EBA ya girebilmeleri. Ola ki oyun oynasalar da oyun için uygun bir sistem diye düşündüm. Profesyonel oyun oynanmayacak sonuçta :)

Ustam, dandik dediğin şeyleri özellikle belirtir misin ?,galax, adata, asus, sandisk. Bunlar mı kalitesiz ? Kasayı değiştireceğim mesh panel olarak. Ekipmanları a101den almışsın gibi düşün ekipmanlara önem vermiyoruz. Dediğim gibi 10-11 yaşında çocuk günlük kullanım yapacak. Profesyonel bir ekipman beklemiyoruz. Kasanın diğer parçaları gayet ideal diye düşünüyorum. Sizin attığınız sistemde anakart biostar, saçma sapan kasa ve psu. Olumlu bakamadım kusura bakma.

PSU saçma sapan değil. Aigo markasının PSU'su. Kasa Darkflash Pollux. Sizin attığınız sistemdeki PSU kalitesiz. SSD kronik sorunlu. Bilmediğiniz markalara neden saçma sapan dediğinizi anlamıyorum. Profesyonel ekipman önermiyorum ben zaten. O ekipmanlar elinizde kalacak türden ekipmanlar.

PSU saçma sapan değil. Aigo markasının PSU'su. Kasa Darkflash Pollux. Sizin attığınız sistemdeki PSU kalitesiz. SSD kronik sorunlu. Bilmediğiniz markalara neden saçma sapan dediğinizi anlamıyorum. Profesyonel ekipman önermiyorum ben zaten. O ekipmanlar elinizde kalacak türden ekipmanlar.
1606555235133.png

Bu sistemi satın almış bulunmaktayım. 5413 TL. Geleceğe de dönük olması için amd sistem topladım çocuklara, her türlü işlerini görür diye düşünüyorum.

Eki Görüntüle 754671
Bu sistemi satın almış bulunmaktayım. 5413 TL. Geleceğe de dönük olması için amd sistem topladım çocuklara, her türlü işlerini görür diye düşünüyorum.
Madem kafanıza göre sistem toplayacaktınız neden konu açtınız? Bu bütçede asla A320 anakart alınmaz. Gerekirse APU toplayın. Sharkoon'un bu modeli kalitesiz diye biliyorum. SSD hakkında da bir bilgim yok. 10100F+ H410 çok çok daha iyi bir seçim olurdu. Bu arada da geleceğe dönük bir sistem değil. 🙁

Yeni konular

Geri
Yukarı