5000-5500 ₺ TV önerisi

Burakdugen

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba bu 3 televizyon arasında kaldım. Hangisi daha iyidir veya bu bütçede en iyi televizyon hangisidir?
Not: Yıllardır LG kullandığımız için LG olmalı

Son düzenleyen: Moderatör:
Yıllardır LG kullandığınız için LG seçmenizi anlayamadım gerçekten. Sırf gerçek 10 Bit, 55" boyut ve amblight için bile Philips alınabilir.

Pek iyi tecrübelerim olmadı Philips ile, anakart ve görüntü sorunları ile az uğraşmadım :D

Yıllardır LG kullandığınız için LG seçmenizi anlayamadım gerçekten. Sırf gerçek 10 Bit, 55" boyut ve amblight için bile Philips alınabilir.

Bugün bende TV aldım 2 kere Philips almıştım hep arıza vermişti bu sefer başka mı alsam dedim QLED TCL vardı 55"137 ekran biraz düşündüm internetten de bakmıştım daha önce sonra gittim yine Philips aldım 50"pus 8505.
Philips Android TV hariç alınmaz kendi işletim sistemi berbat, ama görüntü kalitesi çok iyi.

Bugün bende TV aldım 2 kere Philips almıştım hep arıza vermişti bu sefer başka mı alsam dedim QLED TCL vardı 55"137 ekran biraz düşündüm internetten de bakmıştım daha önce sonra gittim yine Philips aldım 50"pus 8505.
Philips Android TV hariç alınmaz kendi işletim sistemi berbat, ama görüntü kalitesi çok iyi.
50" ten büyük olmamalı malesef
Yıllardır LG kullandığınız için LG seçmenizi anlayamadım gerçekten. Sırf gerçek 10 bit, 55" boyut ve amblight için bile Philips alınabilir.

insanın güvendiği bir markayı alması kadar doğal bir şey göremiyorum :)
keşke kendi yorumunuzu da yapsaydınız karşılaştırma anlamında :)

Son düzenleme:
50"ten büyük olmamalı maalesef

İnsanın güvendiği bir markayı alması kadar doğal bir şey göremiyorum :)

Keşke kendi yorumunuzu da yapsaydınız karşılaştırma anlamında :)

Hocam neden 50"den büyük olmamalı?

Yeni konular

Geri
Yukarı