5000 - 5600 TL telefon tavsiyesi

• Konuyu başlatan cxmg
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 49
  • Görüntüleme 4B
Huawei P30'u şiddetle tavsiye ederim en başta. Ondan sonra Xiaomi Mi 9T Pro'yu da unutmayınız. Ve sevgilimiz olan Realme 6 Pro'yu da. Huawei Mate 10 Pro'nun 128 GB olanını da gözden geçirin derim. Yeni iPhone SE her ne kadar küçük ekranlı olsa da mükemmeldir. Samsung Galaxy Note 10 Lite'ı az daha unutuyordum. 4500 mAh bataryası ve mükemmel kamerası ile sizi idare edebileceğini umuyorum. Ve benim için en krallarından biri olan Realme X2 Pro'yu da incelerseniz sevinirim. Realme X2 Pro ise 4000 ila 4500 mAh arası bir batarya gücüne sahiptir. 50W SuperVOOC hızlı şarjı ve mükemmel kamerası ile sizin için güzel bir seçim olabilir. Vee ve dahası da var Huawei Nova 5T telefonunun 128 GB olanı 3500-4000 mAh batarya gücü ile ideal bir telefondur. Samsung Galaxy Note 10 Lite'ı da düşünün derim. 4500 mAh batarya performansı ve güzel kamerası vardır. Bu kadar öneri yeter mi? :) (Yoruldum behh...)

Eğer iOS kullanmak istersen.

O para o telefona verilmez 5000TL bütçe ile kat kat daha iyi özellikleri olan Samsung, Oppo gibi telefonlar alınabilir. Örnek Samsung A70 3800 TL alınabilir 5000TL 3GB RAM'lı telefona verceğine 6 GB RAM'lı ve çok daha ucuz olan bu marka telefonlar alınabilir.

O para o telefona verilmez 5000TL bütçe ile kat kat daha iyi özellikleri olan Samsung, Oppo gibi telefonlar alınabilir. Örnek Samsung A70 3800 TL alınabilir 5000TL 3GB RAM'lı telefona verceğine 6 GB RAM'lı ve çok daha ucuz olan bu marka telefonlar alınabilir.

Tamam. Bir Android fanı daha.

Normalde Samsung önermem ama bu bütçeyle alabileceğin en iyi Android cihazlardan biri.

Geri
Yukarı