5000-6000 TL Arası Oyun Odaklı Laptop Önerisi

uguumemo

Hectopat
Lise için yurtta kalacağım orada kullanmak, boş zamanlarımda da oyun oynamak için oyuncu laptopu almayı düşünüyorum ancak karar veremiyorum, içimden "Monster" almak geçiyor ama kararsız kaldım. MSI almayı da düşündüm, onun da fiyatları aşırı pahalı. 5000 TL ile GTX 1050 Ti'lı bir Monster alabiliyoruz ama MSI'da GTX 1050'yi zor buluyoruz. Sizin de bu civarlarda gaming laptop önerileriniz var mı? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Lise için yurtta kalacağım orada kullanmak, boş zamanlarımda da oyun oynamak için oyuncu laptopu almayı düşünüyorum ancak karar veremiyorum, içimden "Monster" almak geçiyor ama kararsız kaldım. MSI almayı da düşündüm, onun da fiyatları aşırı pahalı. 5000 TL ile GTX 1050 Ti'lı bir Monster alabiliyoruz ama MSI'da GTX 1050'yi zor buluyoruz. Sizin de bu civarlarda gaming laptop önerileriniz var mı? Şimdiden teşekkürler.

Tulpar T5 V17.1 15.6" Gaming Laptop | Monster Notebook

GTX 1060'lı bulabildiğim bütçenize uygun laptop lakin HDD'si yok. Sadece 256 GB SSD'si var. O bana yetmez diyorsanız Monster'ın kendi özelleştirme bölümünden HDD eklemeniz gerekmektedir. Öyle 6000'i geçiyor. Bütçemi arttıramam diyorsanız 1050 Ti ' a yönelmenizi tavsiye ederim. Çünkü normalde 1060 bulunduran laptoplar 6000 TL'nin üstünde...

İki hafta önce Hepsiburada'dan Lenovo Legion Y520-15IKBN Intel Core i7 7700HQ 16GB 1TB + 128GB SSD GTX1050Ti Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 80WK01BMTX modelini aldım. Fiyatta o dönem için ekstra bir indirim yakaladığım için 4700 TL'ye gelmişti. Bu modeli tavsiye ederim, benzer fiyatlara bulabilirseniz kaçırmayın...

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı