5000-6000 TL Günlük Kullanım için Laptop Önerisi

İlla o parayı vermek istemiyorum tabiki.Burda maksadım Bütçemin yüksek olması olarak algılanabilir.
6000 tl vermek istemediğimi kim soyledi ??.Bütçemi belirtmek için azdım o rakamları oraya.Bide troll yazılmış :D.3000 tl ye gelicek laptobuda alabilirim 6000 ide.Gelen önerilerinizi değerlendirmek için açtım zaten konuyu

Son düzenleme:
Ben de aynı şekilde max 5000 liralık bir şey arıyorum şuan aklımda bir tek Huawei Matebook D var. Ideapad cihazlarda SSD olduğu için onlara ısınamadım. Dolu donanım, yüksek bellek = matebook d'de bulabildim sadece
Konu başlığı troll önerilen laptoplar ayrı troll 🙂

Güncel cihazlara bakıldığında hem ince hem hafif hem de iyi donanımlı cihazlar maalesef 4.300 liradan başlıyor (acer swift3, asus vivobook15, matebook D). Günlük kullanımda office uygulamaları olsun web surfing olsun en uygun cihazlar böyle.
Önereceğiniz diğer cihazlar (monster, msi vs.) KALIN VE AĞIR ve bu da günlük kullanıma hiç uygun değil.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı