5000-6000 TL Oyun Bilgisayarı Toplama

Hocam sistemden memnun musun? PUBG'de ultra ayarlarda kaç FPS görüyorsun ben işlemciyi R5 2600X yapıp öyle bi' sistem dizmek istiyorum da.
Genelde 60 FPS altına düşmüyor 75'e kadar da çıkabiliyor. Hem sistem olarak hem de görüntü olarak çok memnunum. PSU biraz sesli sadece ileride kasayı değiştirebilirim.

Çalışma Yüzeyi 1.jpg

Bu arada belirteyim monitörüm 60 Hz :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Genelde 60 FPS altına düşmüyor 75'e kadar da çıkabiliyor. Hem sistem olarak hem de görüntü olarak çok memnunum. PSU biraz sesli sadece ileride kasayı değiştirebilirim.

Eki Görüntüle 294296
Bu arada belirteyim monitörüm 60 Hz :(
İşlemciyi R5 2600x yapıp diğer bileşenleri aynı olacak şekilde toplamaya çalışıcam :) Umarım güzel bi şey ortaya çıkar.

İşlemciyi R5 2600x yapıp diğer bileşenleri aynı olacak şekilde toplamaya çalışıcam :) Umarım güzel bi şey ortaya çıkar.
Ekran kartını değiştirebilirsiniz eğer görselliğe önem veriyorsanız. Ben toplarken Gigabyte Aorus alacaktım stok tükendi :) Bitirdikten sonra fotoğrafları bekliyorum...

Hocam kasanızın marka ve modelini söyler misiniz çok hoşuma gitti.
Kasa: Cooler Master Masterbox Lite 5 600w
İşlemci: Ryzen 5 1600
Anakart: ASUS Rog Strix B350-F
Ekran Kartı: MSI Armor 1060 6 GB OCV1
RAM: G-Skill Trident Z 3000 MHz 2x8 16 GB
HDD: Seagate Barracuda 1 TB 7200 Rpm
SSD: Samsung 850 Evo 250 GB

Kasa: Cooler Master Masterbox Lite 5 600w
İşlemci: Ryzen 5 1600
Anakart: Asus Rog Strix B350-F
Ekran Kartı: Msi Armor 1060 6 GB OCV1
Ram: G-Skill Trident Z 3000 Mhz 2x8 16Gb
HDD: Seagate Barracuda 1Tb 7200 Rpm
SSD: Samsung 850 Evo 250Gb
Hocam maliyeti ne oldu bu sistemin acaba?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı