5000-6500 TL laptop önerisi

Daha önceden kullandığım ve sattığım laptopum i5-6200U idi 2C-4T bir işlemciydi ama Cad 2020 de rahat kullanıyordum. FIFA 21 konusuna ne diyorsunuz? Bu arada arkadaşlar Gaming istemiyorum zaten yeni topladığım kasam var 1 yıl kullanacağım laptopu sadece. Beni idare etsin yeter yurt dışına gideceğim fakat burada da sınavlarım var almam gerekiyor.

SolidWorks algıladım sadece kusura bakmayın. AutoCAD bir sorun çıkarmaz. H modele göre daha zayıftır ama yine de yaparsınız işinizi. Önemli olan SSD. O bakımdan alabilirsiniz.

Oyun konusunda pek bilgim yok, ona yorum yapamam.

Bu laptopu söylememin sebebi hafif olması. 1.53 kg sadece. Sizce FIFA 21 ve Cad için beni 1 yıl götürür mü? Satmama gerek yok kardeşim hukuk okuyacak ona vereceğim laptopu.

Aynı işlemciye sahip daha ucuz. Onun dışında FIFA 21 ve Cad programlarında işini görür.

Aynı işlemciye sahip daha ucuz. Onun dışında FIFA 21 ve Cad programlarında işini görür.
Hocam bu attığınızın test videolarını izledim ve siparişini verdim. Sınıfımda bir arkadaşım da kullanıyormuş. FIFA 21 falan da oynuyormuş. Problem yaşamamış. İyi sosyaller.
İkinci el düşünüyor musunuz?
Düşünmüyorum hocam aldım az önce. 4800 TL'ye.

Hayırlı olsun.
Hocam siparişim onaylanmadı. Ellerinde yokmuşs stok kodunda problem varmış. Ryzen 3 3250'li modeli önerdiler ben de kabul etmedim.
Sizce hangisi daha iyidir? 2'sinden birini almayı düşünüyorum.

Hocam siparişim onaylanmadı. Ellerinde yokmuşs stok kodunda problem varmış. Ryzen 3 3250'li modeli önerdiler ben de kabul etmedim.

Özellikleri aynı şahsen tasarımı ve asus kalitesinden dolayı Vivobook alırdım.

Eğer ikinci el düşünüyorsanız 4800₺'ye bırakabilirim.

Eğer ikinci el düşünüyorsanız 4800₺'ye bırakabilirim.
Hocam mağaza banka kredisi veya peşin fiyatına taksitle satın alacağım. İkinci el mümkün değil. Tüketici kredisinin faizleri çok yüksek mağaza anlaşmalı krediler düşük oluyor.
Arkadaşlar kartta problem yaşadım da bütçeyi düşürmek zorunda kaldım. Acer olan modeli alsam çok bir fark olur mu sizce? Tek isteğim FIFA 21 ve AutoCAD. ASUS'un videolarında genel olarak FIFA 21 45 FPS dolaylarında. Benim aldığımda da bu şekilde olur mu? Yoksa farkeder mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı