5000 bütçeli telefon önerisi

MFKKFM

Centipat
Sabah evden çıktıktan sonra akşam girene kadar şarjım bitecek korkusu yaşamak istemiyorum. Kamera da önem verdiğim bir diğer etken. Ön kamera mümkün olduğu kadar doğal çekim yapsın. Telefonda oyun oynamıyorum, sosyal medya video dizi izlemek vs. için kullanıyorum. Uzun zamandır araştırıyorum hala kararsızım, siz ne önerirsiniz? Şimdiden çok teşekkür ederim.

Sabah evden çıktıktan sonra akşam girene kadar şarjım bitecek korkusu yaşamak istemiyorum. Kamera da önem verdiğim bir diğer etken. Ön kamera mümkün olduğu kadar doğal çekim yapsın. Telefonda oyun oynamıyorum, sosyal medya video dizi izlemek vs. için kullanıyorum. Uzun zamandır araştırıyorum hala kararsızım, siz ne önerirsiniz? Şimdiden çok teşekkür ederim.

S20 FE SD 865 model öneririm bütçe 200-300 TL artabilirse.

Eğer artmaz ise Samsung A52 öneririm.

Siz söylemeden ben cevabını vereyim, S20 FE modelindeki ısınma, ekran, kısa pil süresi sorunlarının hepsi Exynos 990 işlemcili modelinde yaşanan sorunlar.
Snapdragon 865 işlemcili modelini alırsanız bu sorunların hiçbiri yaşanmıyor.
@MFKKFM

S20 FE SD 865 model öneririm bütçe 200-300 TL artabilirse.

Eğer artmaz ise Samsung A52 öneririm.

Siz söylemeden ben cevabını vereyim, S20 FE modelindeki ısınma, ekran, kısa pil süresi sorunlarının hepsi Exynos 990 işlemcili modelinde yaşanan sorunlar.
Snapdragon 865 işlemcili modelini alırsanız bu sorunların hiçbiri yaşanmıyor.
@MFKKFM

Liseye geçerken S7 almıştım 5 yıl idare etti. Şimdi üniversiteye başladım 5 6 yıl gitse temiz olur. Bütçeyi arttırmaya değer mi A52'ye göre kullanım ömrü vs. çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı