5000 TL All Mountain Bisiklet Tavsiyesi

Torik61

Kilopat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi all mountain bir bisiklet istiyorum. Aklımda Scott, Canondale, Cayon, Orbea, Trek ve Diamondback gibi markalar var ama toplama bisiklet de olabilir. 5000 TL civarı bütçem var ama biraz oynayabilir. Kilitlenebilir arka süspansiyon istiyorum. Tek yaprak aynakol ve düz pedal istiyorum. Genel olarak asfaltta kullanacağım ama ileride dağa da gidebilmek istiyorum zaten bu yüzden all mountain tercih ettim. Son olarak da hidrolik disk fren istiyorum ve sonradan dropper post takmayı düşünüyorum. Dediğim gibi bütçem oynayabilir. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dolar - Euro tarihi rekorlarını kırdığı ve bisiklete tonla vergi geldiği şu günlerde 5.000TL gibi aslında çok büyük sayılabilecek bir paraya maalesef Full Süspansiyon, isteklerini karşılayacak doğru düzgün bir bisikleti sıfır olarak alamazsın. Ancak ve ancak ikinci el temiz bulabilirsin.

Scott Spark 760 olabilir, kadrosu gerçekten çok hoş. İkinci el vardır mutlaka.

Mesela Cube marka şöyle bir bisiklet de düşünülebilir. Üzerindeki maşaya bile tek başına 2000'e yakın para vermek zorunda kalırsın sıfır düşünürsen; Cube Sting HPA120 Full Süspansiyon 29er - Bisiklet ile ilgili tüm malzemeler sahibinden.com'da - 566650787

Dolar - Euro tarihi rekorlarını kırdığı ve bisiklete tonla vergi geldiği şu günlerde 5.000TL gibi aslında çok büyük sayılabilecek bir paraya maalesef Full Süspansiyon, isteklerini karşılayacak doğru düzgün bir bisikleti sıfır olarak alamazsın. Ancak ve ancak ikinci el temiz bulabilirsin.

Scott Spark 760 olabilir, kadrosu gerçekten çok hoş. İkinci el vardır mutlaka.

Mesela Cube marka şöyle bir bisiklet de düşünülebilir. Üzerindeki maşaya bile tek başına 2000'e yakın para vermek zorunda kalırsın sıfır düşünürsen; Cube Sting HPA120 Full Süspansiyon 29er - Bisiklet ile ilgili tüm malzemeler sahibinden.com'da - 566650787
Öncelikle tavsiyelerin için çok teşekkür ederim. Babamı ikinci el almaya ikna edebilirsem dediğin bisikletlere bakacağım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı