5000 TL APU sistem önerisi

Bütçe
5000
Sistem mi toplayacaksın APU.
5 dk ver geliyorum.
Bunu alın.
Anakart Gigabyte B450 yapın.
İşlemci Ryzen 5 3400G olan APU yapın.
Bellek (RAM) yanında 1 yazıyor 2 yapın.
Depolama uygun ama yetmez derseniz boş bırakıp ayrıdan Samsung 870 EVO alabilirsiniz ve daha uyguna geliyor.
@Fatih51

SSD'yi iptal edip 1 TB HDD seçtim de Game garajda işletim sistemi yüklemek gerekmekte tek sorun burada FreeDOS yok ama bu özelliklerdeki bir PC'yi kendim toplarım.

SSD'yi iptal edip 1 TB HDD seçtim de Game garajda işletim sistemi yüklemek gerekmekte tek sorun burada FreeDOS yok ama bu özelliklerdeki bir PC'yi kendim toplarım.

Daha pahalıya tabii toplarsın ve şu anda yapabileceğin en büyük hata Intel işlemcili ekran kartsız toplaman bu AMD APU'su istediğin oyunları rahatlıkla açar ismini yaz internette videoları var.

Hayır şu anda piyasa çöp Intel'in bir üstünlüğü yok bunla idare et ileride yeni parçalar takarsın.

AMD'lerde ısınma problemi var mı 10 yıldır Intel kullanmaktayım bir sorununu görmedim, şu vakitlerde yine ısınma problemi başladı ve bundan 1 2 yıl önce ısınma sorunu vardı o zaman termal macunu yenilendi şimdi ise yeni bir sistem toplayayım dedim.

Daha pahalıya tabii toplarsın ve şu anda yapabileceğin en büyük hata Intel işlemcili ekran kartsız toplaman bu AMD APU'su istediğin oyunları rahatlıkla açar ismini yaz internette videoları var.

İşte oyun oynamayacağım PC de kodlama ve derslerde kullanacağım PC oyunlarıyla aram yok.

AMD'lerde ısınma problemi var mı 10 yıldır Intel kullanmaktayım bir sorununu görmedim, şu vakitlerde yine ısınma problemi başladı ve bundan 1 2 yıl önce ısınma sorunu vardı o zaman termal macunu yenilendi şimdi ise yeni bir sistem toplayayım dedim.

Hayır yok hatta 10.nesil i5 bile daha fazla ısınıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı