5000 TL bilgisayar tavsiyesi

Bütçe
3000-5000

BerkeKzlaslan

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,
3000-5000 arası bir bütçem mevcut. Bilgisayardan anlarım fakat efsane anlayan birisi değilim ve daha önce hiç PC toplamadım. Hem bütçeme uygun hem de almam gereken tüm malzemelerle birlikte malzemelerin isimlerini önerirseniz sevinirim. Mesela kaç parça alacağım ve birbirlerine uyumluluklarına göre olursa güzel olur.
Örnek: Anakart X
İşlemci X
Ekran kartı X
RAM X
Vs gibi tam bir öneri olursa çok iyi olur.
Şimdiden teşekkürler.
Not: Konuyu tekrar açma sebebim Kur'un hareketliliği.

Arkadaşlar merhaba,
3000-5000 arası bir bütçem mevcut. Bilgisayardan anlarım fakat efsane anlayan birisi değilim ve daha önce hiç PC toplamadım. Hem bütçeme uygun hem de almam gereken tüm malzemelerle birlikte malzemelerin isimlerini önerirseniz sevinirim. Mesela kaç parça alacağım ve birbirlerine uyumluluklarına göre olursa güzel olur.
Örnek: Anakart X
İşlemci X
Ekran kartı X
RAM X
Vs gibi tam bir öneri olursa çok iyi olur.
Şimdiden teşekkürler.
Not: Konuyu tekrar açma sebebim Kur'un hareketliliği.
Monitör alacak mısınız? Yoksa sadece kasa fiyatı mı hazır sistem almanızı tavsiye ederim.

Monitör alacak mısınız? Yoksa sadece kasa fiyatı mı hazır sistem almanızı tavsiye ederim.
Monitör de almayı düşünüyorum. Hazır sistemi ne tarz yerlerden alabilirim? Şu durumda en uygun itopyadaki bazı kasalar ya da incehesapta gaming gecesinde bulabilirim gibi geliyor fakat toplasam yine daha iyi toplayabilir miyim acaba onu düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı