5000 TL Bilgisayar Toplama

• Konuyu başlatan can vardar
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 26
  • Görüntüleme 2B
Anakart dd4 ve 3 destekliyor ekran kartı 5 sorun çıkarmaz değil mi ?
Ekran kartında dikkat ettiyseniz GDDR5 ibaresini göreceksiniz. Bu anakart veya anakarta bağlandığı yer ile alakalı değildir. Ekran kartları PCI-E üzerinden iletişim kurarlar. Görmüş olduğunuz GDDR5 ibaresi ekran kartının üzerindeki yongaların teknolojisidir. Herhangi bir problem teşkil etmez. :)

İşletim sistemi gelmiyor. FreeDos yani. Öğrenci iseniz Dreamsparkla alabilirsiniz ücretsiz olarak Windows. İşletim sistemi kurmayı bilmiyorsanız dert etmenize gerek yok gayet basit. Rehberleri izlersiniz takılınca yazarsınız yardımcı oluruz.

Anlamadım biraz uzağım bu konulara kusuruma bakmazsın umarım şimdi bilgisayar montajlı şekilde bana geldiğinde ben onu bir işletim sistemi olmadan açamayacağım değil mi ?

Anlamadım biraz uzağım bu konulara kusuruma bakmazsın umarım şimdi bilgisayar montajlı şekilde bana geldiğinde ben onu bir işletim sistemi olmadan açamayacağım değil mi ?
Ne demek yardımcı olmak için burdayız. Sisteme geldiği zaman deneme sürümü Windows kuracağız. 30 gün süreci olacak. O arada lisansı halledecez. Rehberlere bakarak kurabilirsin sana yardımcıda oluruz gayet basit bir olay.

Sağolasın dostum çok yardımın dokundu son bir sorum daha olacak senin attığın sistem benim attığım sistemden daha iyidir değil mi ?

Sağolasın dostum çok yardımın dokundu son bir sorum daha olacak senin attığın sistem benim attığım sistemden daha iyidir değil mi ?
Oyun olarak diyor isen direk ekran kartı farkı var. Yani FPS olarak bariz 15(oyundan oyuna değişebilir +5 -5) FPS önde olacaktır. Benim topladığım sistem DDR4 bir sistem. Şuanda güncel olan bir sistem. Seninki ise DDR3. Güncelliğini normal olarak DDR4 e göre erken kaybedecek.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı