5000 TL Bütçeli Laptop Önerisi

Bütçe
5000

Maysterouses

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar,

Ablam için laptop almayı düşünüyoruz bütçemiz 5000 TL biraz bile çıkamıyoruz, 5000 TL'ye kadar laptop önerilerinize ihtiyacım var.
Genel olarak sosyal medya, dizi/film platformları vb. uygulamalar için kullanılacak, oyun nadir oynanacak ve bu oyun çok sistem istemeyen Online MOBA oyunları gibi olacak o yüzden Ultra yüksek bir sisteme ihtiyacımız yok.
Bu aralıkta baktım ama çoğunda ekran kartı vs. yok pek anlayamadım.
Yardımlarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Buyurun hocam. Lenovo'nun malzeme kalitesi iyidir. MOBA oyun olarak LoL, Valorant vesaire kastediyorsanız oynarsınız. GTA V gibi oyunları da düşük ayarlarda oynatır.

Merhabalar,

Ablam için laptop almayı düşünüyoruz bütçemiz 5000 TL biraz bile çıkamıyoruz, 5000 TL'ye kadar laptop önerilerinize ihtiyacım var.
Genel olarak sosyal medya, dizi/film platformları vb. uygulamalar için kullanılacak, oyun nadir oynanacak ve bu oyun çok sistem istemeyen Online MOBA oyunları gibi olacak o yüzden Ultra yüksek bir sisteme ihtiyacımız yok.
Bu aralıkta baktım ama çoğunda ekran kartı vs. yok pek anlayamadım.
Yardımlarınız için teşekkürler.

Laptop olarak 2.el bakılabilir.

Ama tercihiniz keşke masaüstü olsa.

Teşekkür ederim önerilinizi inceliyorum.

Buyurun hocam. Lenovo'nun malzeme kalitesi iyidir. MOBA oyun olarak LoL, Valorant vesaire kastediyorsanız oynarsınız. GTA V gibi oyunları da düşük ayarlarda oynatır.
Çok teşekkür ederim benden daha iyi ifade ederek öneride bulunmuşsunuz. İnceleyerek karar vereceğim.

Laptop olarak 2.el bakılabilir.

Ama tercihiniz keşke masaüstü olsa.
Masaüstü Gaming setup ben de mevcut, ablam seyahatlerinde ve rahat kullanımından dolayı istiyor. Yorumunuz için teşekkürler.
Niye laptop olmasın adam film, sosyal medya ve birazda düşük oyunlar için diyor masaüstüne gerek yok.
Olay bundan ibaret.

Geri
Yukarı