5000 TL bütçeli telefon önerisi

Bütçe
5000

acankaya2006

Decapat
Daha fazla  
2022 Mayıs Haziran gibi almayı planlıyorum ortalama beni aldığım tarihten sonra 3.4 yıl götürmeli ikinci elde olabilir.
Aklımdakiler:
İkinci el XR.
İkinci el 11.
Sıfır S20 FE.
Eğer fiyatı uygun olursa sıfır S21 FE.
400 - 500 TL eseneme payı olabilir daha fazlasını veremem.

2022 Mayıs Haziran gibi almayı planlıyorum ortalama beni aldığım tarihten sonra 3.4 yıl götürmeli ikinci elde olabilir.
Aklımdakiler:
İkinci el XR.
İkinci el 11.
Sıfır S20 FE.
Eğer fiyatı uygun olursa sıfır S21 FE.
400 - 500 TL eseneme payı olabilir daha fazlasını veremem.

S20 FE öneririm şu an, ama o zaman fiyatlar nasıl olur bilemeyiz.
Şuandan konu açmak mantıklı değil.

Bak daha yeni babama aldık Vatan'dan S20 FE'yi, harika bir telefon ona buna şuna bakma 5 bin 400 TL'ye alabileceğin en iyi telefondur net o kadar iddialı konuşuyorum sana. Zaten teknik anlamda çok güçlüyken kanlı canlı görünce fikrimiz kesinleşti de aldık mükkemmel bir telefon.

Not: Snapdragon işlemciye sahip olanda ısınma sorunu yok onu al. Bizimkinde G780G yazması gerekirken G780G/DS yazıyordu aslen DS yazanı Exynos işlemcili modelinin kodu ama CPU-Z'den baktığımda Snapdragon işlemcili olduğunu görünce rahatladık, sende de bu tarz bir model kodu olursa sıkıntı etme ama yine de "Snapdragon'lu mu bu?" diye sor almadan önce.

Bizimkinde G780G yazması gerekirken G780G/DS yazıyordu aslen DS yazanı Exynos işlemcili modelinin kodu ama CPU-Z'den baktığımda Snapdragon işlemcili olduğunu görünce rahatladık, sende de bu tarz bir model kodu olursa sıkıntı etme ama yine de "Snapdragon'lu mu bu?" diye sor almadan önce.
DS Exynos modelinin kodu değil, DS telefonun çift hatlı olduğunu gösteriyor. Yani Dual Sim. Exynos modelinin kodu G780F. Bunun sondaki DS ibaresi de yine çift simli olduğunun kodu.

Yeni konular

Geri
Yukarı