5000 TL Bütçeyle Chain Reactiondan NS Bikes Metropolis 2 Almak

Görkem Geren

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba arkadaşlar Dirt Jump'a girmek istiyorum ve 5.000 TL bir bütçem var yurt dışından almak istiyorum. Chain Reactiondan NS Bikes Metropolis 2'yi beğendim acaba sipariş verirsem ne gibi bir gümrük vergisi keserler? Bisikleti fiyatı kargo dahil 4800 civarı başka önerilerine açığım. Bulut abi senden bu konuda destek bekliyorum iyi forumlar. @Bulut Uzer

@BilgisayarKurdu @Bulut Uzer @Silinen üye yorumlarınızı bekliyorum

Avrupa Birliğine dahil olmayan Çin gibi ülkelerden %20 gümrük vergisi kesiliyor diye biliyorum.
Vergilendirme; Sipariş verirken kartından çekilen miktar üzerinden hesaplanır.

ChainReaction 5.000TL fiyat çekmişse PTT görevlisi kapına geldiğinde nakit olarak 1000TL talep edecektir senden.
Benim de FOX marka maşa siparişim olmuştu. Gümrükte takılma gibi bir problem yaşayacağını sanmam. Kapına kadar gelir, paranı verirsen problem yaşamazsın. Sipariş vermeden önce "Gümrük ücretini bir yere göm" kargo gelene kadar da kullanma, o parayı unut.

Bisikletin kadrosu ne denli iyidir, o segmente ait daha fiyat/performans ürünü bir model var mı bilemiyorum. Bulut'un uzmanlık DJ bisikletler.

Alabilirsin sorun değil. Metropolis iyidir fakat bu fiyata başlangıç - orta arası bir seviyede bulunan dj yerine toplama yapabilirsin. Ama alacak olursa 4442 TL + 776 TL gümrük vergisi verirsin. Ek olarak da 563 TL kargo parası vermen gerekiyor. Eğer bu bütçe çıkar benden diyorsan sen bilirsin ama git bir tane NS Suburban al ve üstüne Manitou Circus Expert geri kalan parçaları da indirimden vs bulursun rahatlıkla.

Ek olarak PTT var olan gümrük ücretinden 400-500 TL almaya kalkarsa buna itiraz edebilirsin.

Aldığında buraya yazarsan sevinirim. Bende Dirt Jump işine girmeyi planlıyorum. Hafif bir MTB ile çalışıyorum şu anda.

Alabilirsin sorun değil. Metropolis iyidir fakat bu fiyata başlangıç - orta arası bir seviyede bulunan dj yerine toplama yapabilirsin. Ama alacak olursa 4442 TL + 776 TL gümrük vergisi verirsin. Ek olarak da 563 TL kargo parası vermen gerekiyor. Eğer bu bütçe çıkar benden diyorsan sen bilirsin ama git bir tane NS Suburban al ve üstüne Manitou Circus Expert geri kalan parçaları da indirimden vs bulursun rahatlıkla.

Ek olarak PTT var olan gümrük ücretinden 400-500 TL almaya kalkarsa buna itiraz edebilirsin.
abi toplarsam nereden alacağım kadro vs. Ve aldığım maşa ve kadro için ayrı ayrı mı gümrük vergisi ödeyeceğim

Aldığında buraya yazarsan sevinirim. Bende Dirt Jump işine girmeyi planlıyorum. Hafif bir MTB ile çalışıyorum şu anda.
Tamam aldığımda en kısa sürede yazarım buraya

Crc, Bike24, 26Bikes, Bike Discount, JensonUSA, Pride Street gibi gibi marka ve firmaların sitelerinden alış veriş yapabilirsin. En son PS üzerinden sipariş verdim ve şunu açık bir şekilde söyleyebilirim. Farklı kategorilerdeki bazı modelleri dışında NS benim gözümde bitmiştir :) PS'nin sürücülerine, kullanım tarzlarına ve gelen ürünlerin kalitesine bakınca çok daha iyi geldi bana. Bakalım son eksik olan, kadroda geldikten sonra çok daha net bir şekilde konuşabileceğim bende. Fakat göbekler, çemberler, gidon vs vs gibi parçaları gayet iyi.

Son düzenleme:
Crc, Bike24, 26Bikes, Bike Discount, JensonUSA, Pride Street gibi gibi marka ve firmaların sitelerinden alış veriş yapabilirsin. En son PS üzerinden sipariş verdim ve şunu açık bir şekilde söyleyebilirim. Farklı kategorilerdeki bazı modelleri dışında NS benim gözümde bitmiştir :) PS'nin sürücülerine, kullanım tarzlarına ve gelen ürünlerin kalitesine bakınca çok daha iyi geldi bana. Bakalım son eksik olan, kadroda geldikten sonra çok daha net bir şekilde konuşabileceğim bende. Fakat göbekler, çemberler, gidon vs vs gibi parçaları gayet iyi.
Abi uzun uğraş ve düşünceler sonucu specialezed demo 8 almaya karar verdim dj almak istememdeki sebep teknik di fakat bütçemi biraz zorlayarak hayalim olan Downhille giriş yapacağım bana zaman ayırdığın için teşekkürler belki ileride dj de sahiplenirim

Abi uzun uğraş ve düşünceler sonucu specialezed demo 8 almaya karar verdim dj almak istememdeki sebep teknik di fakat bütçemi biraz zorlayarak hayalim olan Downhille giriş yapacağım bana zaman ayırdığın için teşekkürler belki ileride dj de sahiplenirim

Güle güle kullan fakat dh-fr kullanan biri olarak şunu söylemeliyim ki dh-fr yanında bir tane dj mutlaka olmalı.

Downhill yapmak için de ayrı bir bütçe lazım. Burak Uzun bir DH parkı yapıyordu diye hatırlıyorum. Bir bak istersen.

Bu arada ekipmansız yola çıkma.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı