5000 TL ekran kartı önerisi

• Konuyu başlatan eIu
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 854

eIu

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Soru basit. Beyaz olursa ayrıca sevinirim. Olmasa da olur ama aklımda olan modellerin linkini koydum.

Vatan Garantili ve Kutulu ASUS ROG STRIX GTX 1070 OC İlan No: 913441777.

Bu modellerlede ilgili yorumlarınızı bekliyorum. Ayrıca QP sitesinden o kart alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 1070 bilemem ama RTX 2060 kullandım. Kuzenimin bilgisayarında var. İşlemcinizi belirtir misiniz? Qp sitesinden alınır mı bilemem adını ilk kez duydum.

GTX 1070 bilemem ama RTX 2060 kullandım. Kuzenimin bilgisayarında var. İşlemcinizi belirtir misiniz? Qp sitesinden alınır mı bilemem adını ilk kez duydum.
İkinci kez de şuradan duyabilirsiniz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

QP gayet güvenilir bir yer ben QP bilişimin Hepsiburada mağazasından Corsair D4000 Airflow satın aldım ürünü beğenmedim için iade ettim sıkıntı çıkartmadılar.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    116,4 KB · Görüntüleme: 27
Attığınız QP'deki 2060S stokta yok. Yani alamazsınız. Attığınız 2.eller arasından tercihim ilk attığınız. Ancak bütçenizi yükseltebilirseniz önerim:
veya

Attığınız QP'deki 2060S stokta yok. Yani alamazsınız. Attığınız 2.eller arasından tercihim ilk attığınız. Ancak bütçenizi yükseltebilirseniz önerim:
veya
hocam 1070 in msına güvenemiyorum birde beyaz bir kart olursa sevinirim

Geri
Yukarı