5000 TL ekran kartı önerisi

Hocam şu an stoklarda genel olarak ekran kartı yok. Maalesef beklemelisiniz. 1650 falan önerecektim fakat stok yok.

Selam arkadaşlar. Fazla bütçem yok Max 5000TL. O da taksitle anca alabilirim. Ekran kartı öneriniz var mı?
Valla knk kur farkından dolayı 5000 tl ye çok bişi yok ama şöyle bi kart var fena değil gibi sen yine bi araştır.

MSI NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti 4GT LP 4GB 128 bit GDDR5 DX(12) PCI-E 3.0 Ekran Kartı (GTX 1050 Ti 4GT LP)​

Hocam şu an stoklarda genel olarak ekran kartı yok. Maalesef beklemelisiniz. 1650 falan önerecektim fakat stok yok.

Merhaba bu işlerden pek anlamıyorum da AMD Ryzen 3200G işlemci alsam ekran kartı yerine sizce daha iyi olur mu?

Gigabyte GeForce GTX 1650 D6 OC 4GB GDDR6 128Bit DX12 Nvidia Ekran Kartı - Gaming.Gen.TR Hocam arkadaş bunu alsa olmaz mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı