5000 TL ekran kartı önerisi

Vay be 4790 gördükçe duygulanıyorum. Çok iyi işlemciydi 😔 Bence eldeki parçalar çıkarılıp güncel sisteme geçmek mantıklı veya ikinci el bir rtx2070 bulunabilir ise Rtx2080 ama işlemci bunu doyurabilirmi biliyorum.

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Bilgisayarımı elden çıkarmam zor gibi gözüküyor. Eski bir sistem olduğu için hem çok ucuzdan gider hemde alan çıkar mı bilmiyorum. :D 4.000 TL'ye sattım diyelim yeni bir güzel oyun için bileşenlerine 9.000 TL yetmez gibi geliyor. Yeni çıkan bileşenler ile ilgili hiç bir bilgim yok fiyat performans olarak.

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Bilgisayarımı elden çıkarmam zor gibi gözüküyor. Eski bir sistem olduğu için hem çok ucuzdan gider hemde alan çıkar mı bilmiyorum. :D 4.000 TL'ye sattım diyelim yeni bir güzel oyun için bileşenlerine 9.000 TL yetmez gibi geliyor. Yeni çıkan bileşenler ile ilgili hiç bir bilgim yok fiyat performans olarak.
Hocam ben daha yeni sistem topladım 9000 liraya sadece kasa alacaksan çok güzel bir sistem toplayabilirsin.

Hocam ben daha yeni sistem topladım 9000 liraya sadece kasa alacaksan çok güzel bir sistem toplayabilirsin.
Kasamın içinde ki parçaları tek tek satmaya karar verdim. Kasa, RAM, PSU hazırda var. Anakart, işlemci, ekran kartı, sıvı soğutucu alacağım sadece. Biraz araştırma yaparak ve önerilen parçalara göre yeni kasa toplayacağım. 👍

Hocam ne yaptınız getirin bana 9bini size oyun katili toplayım en azda 4 5 sene yüksek ayarlarda akıcı şekilde oynatacak pc toplanır bu paraya ☺️

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı