5000 TL Full HD 60 FPS Amaçlı Sistem Önerisi

En Ucuz Benq Xl2430T 24'' 1Ms (Analog+Dvi+2Xhdmi+Display) Full Hd Led Oyuncu Monitör sanalreyonum.com'da
Bu monitör normalde 1500 lira. 1000 liraya satıyorlar. Burası güvenilir mi değil mi bilmiyorum. Yani elden alabilme şansın varsa orada monitörü kontrol ederek alabilirsin. Hatta 6502 sayılı kanunu burada da uygulanıyor iade etme şansın var eğer monitör bozuk ölü pikseli mevcut ise hatta sebebi olmadan 14 gün içerisinde iade edebiliyorsun.
İade Şartları
Güzel bir monitör teşekkür ederim :)

Benim de bütçem 5000TL, mümkünse banada bir sistem toplayabilir misiniz?:) Başkasının konusunda istekte bulunmak yasaksa bilmiyorum.

Stok soğutucuya sürülü geliyor. Eğer soğutucu alacaksan yanında tüp şeklinde geliyor bazı modellerde sürülü geliyor.

Çamur atmak için elinizden geleni yapıyorsunuz...
6600
Bu sıvı soğutma kapalı devre arkadaşımız takacak kullanacak Custom sistem değil bu. İntel koymuş olabilir ama alttan R9 390 dan yükselen ısıyı stok soğutucu işlemcinin üstüne vursun sonra işlemciyi soğutamayıp deli gibi yüksek devirle çalışsın arkadaşın kafasını şişirsin.

RX 480 = 200 Dolar + KDV + Firmaların özel soğutma ücreti + Aracılar + Kar payı = 1000 Tl den aşağı olacağını zannetmiyorum.

Hocam 6600 işlemciye stok soğutucu yeterlidir. Sıvı soğutma almak tamamen yanlış yere yatırım yapmaktır. Ayrıca TN panelde film izlerken yeterli olacaktır arkadaşın dediği gibi gelişmiş bir TN panel. Fakat 6600K + H100i v2 nin tadından yenmez.

6600

Hocam 6600 işlemciye stok soğutucu yeterlidir. Sıvı soğutma almak tamamen yanlış yere yatırım yapmaktır. Ayrıca TN panelde film izlerken yeterli olacaktır arkadaşın dediği gibi gelişmiş bir TN panel. Fakat 6600K + H100i v2 nin tadından yenmez.
Bu konu benimde kafama takılmıstı fakat forumda okuduğum kadarıyla 6600k+sıvı soğutma yerine i7 6700 almak daha iyi değilmi.

Beyler 6700 stok soğutucu ile iyi bir performans sergileyemez , evet dedikleriniz biraz doğru ama sıvı soğutma yanlış bir yatırım değil bir kere alırsın bu bilgisayarda kullanırsın sonra başka bir sisteme geçersin o sistemede takarsın ama stok soğutucu ile bunu yapamazsın.

Dostum monitörün bulunduğu kategoride Outlet yazıyor aman diyim sorun sonra alınca teşhir ürünü filan çıkmasın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı