5000 TL laptop önerisi

babylade

Picopat
Daha fazla  
Maksimum çıkabileceği fiyat 5000. Bilgisayar mühendisliği ilk sınıf öğrencisi kuzenime laptop bakıyoruz.
Okulunu rahatça okutabilsin, arada da LoL oynatsın. (Bu olmasa da olurmuş) istiyor. Öncelik okulu.
Şu piyasada güzel bir şeyler alınabilir mi 5000 altında? Eğer gerekirse ne kadar arttırmalı bütçeyi?
Mümkünse sessiz bir bilgisayar istiyor, benim HP'nin fanının sürekli çalışmasını ve çıkardığı sesi duyunca bunu belirtti :) .

Son düzenleyen: Moderatör:
Fansız bilgisayarlara bakabilir piyasada. Hdd'de olmazsa kafa dinler. Hp, Asus, Huawei, Casper'ın çokça 5 bin tl altı bilgisayarı var. Ben tek bir model önermek istemiyorum özellikle uygun fiyat segmentinde. Çünkü 2 bine de bilgisayar var 100 bine de.

Ben Huawei markasının ultrabooklarını öneririm , sosyalde kullanan arkadaş çok incelemelere bakabilirsiniz birazdan yazarlar zaten .
Fansız bilgisayarlara bakabilir piyasada. Hdd'de olmazsa kafa dinler. Hp, Asus, Huawei, Casper'ın çokça 5 bin tl altı bilgisayarı var. Ben tek bir model önermek istemiyorum özellikle uygun fiyat segmentinde. Çünkü 2 bine de bilgisayar var 100 bine de.
"Hdd'de" yanlış yazılmış doğrusu "Hdd de " olacak umarım ban yemezsiniz .

Çok detaylı incelemedim gözüme çarpan ilk laptopları topladım diyebilirim.

1. ve 2. ürün 14" ve 2. üründe 12 GB RAM var. 3. ürün ise 15, 6"

Ürünlere bakarken.
8 GB RAM olmasına, SSD bulunmasına ve işlemcilerinin mümkün mertebe yeni nesil olmasına özen gösterdim. Eğer bakacaksanız aynı şartlarda bakın. Ekran kartı 3 üründe de yok ekran kartı girince fiyat artıyor, ya da diğer özelliklerinden çok kısılıyor o yüzden böyle ürünleri seçtim.

Çok detaylı incelemedim gözüme çarpan ilk laptopları topladım diyebilirim.

1. ve 2. ürün 14" ve 2. üründe 12 GB RAM var. 3. ürün ise 15, 6"

Ürünlere bakarken.
8 GB RAM olmasına, SSD bulunmasına ve işlemcilerinin mümkün mertebe yeni nesil olmasına özen gösterdim. Eğer bakacaksanız aynı şartlarda bakın. Ekran kartı 3 üründe de yok ekran kartı girince fiyat artıyor, ya da diğer özelliklerinden çok kısılıyor o yüzden böyle ürünleri seçtim.
Çok teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı