5000 TL monitör dahil sistem

arsdney

Femtopat
Monitör dahil 5000 TL bütçem var böyle bir sistem almayı düşünüyorum, sizce nasıl sizin önerdiğiniz var mı?

Monitör dahil 5000 TL bütçem var böyle bir sistem almayı düşünüyorum, sizce nasıl sizin önerdiğiniz var mı?

Monitör çok kötü.
@RPM.

SSD çıkarıp şunu eklersen daha iyi olur bir de FPS oyunları oynayacaksan monitör 6ms yaramaz.

Kötü ürün önermiş olmayayım sıkıntılı mı bilmiyorum ama özelliklerine göre iyi gözüküyor bu da

Neo Forza 8 GB DDR4 3000 MHz CL15 1.35V Gaming Soğutuculu Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (2X)

Bu haliyle 4580 TL yaptı.

Kasa sizin zevkiniz. Önü mesh istediğiniz modeli tercih edebilirsiniz. Monitör dahil 5000'i başaramadım ama bu şekilde alabilirseniz çok daha iyi olacaktır.

Neo Forza 8 GB DDR4 3000 MHz CL15 1.35V Gaming Soğutuculu Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (2X)

400W PSU biraz az değil mi sence.

Bu sistem gayet iyi. Bütçenizi az birşey aşıyor. Almanız zorsa ekran kartını mecbur buna indireceğiz:

Geri
Yukarı