5000 TL monitör önerisi

Şunu öneririm:

Ayrıca, bütçenizi aşabiliyorsanız;

Ayrıca 4K da düşünebilirsiniz. Ekran kartınız yeterli.

Son düzenleme:
Şunu öneririm:
G273QF iyi, tek sıkıntısı standının ayarlanabilir olmaması. Ayrıyeten stand alırsanız rahatça kullanırsınız.

Farklı öneri olarak şuna bakabilirsiniz :

Gittigidiyor'da satılan teşhir ürünü de olsa alınabilir. Onun dışında arka tarafında girişlerinin az olması gibi bir eksisi var. Paneli yine iyi bir ürün.

Bütçe yetiyorsa MAG274QRF'de alınabilir. Ara sıra indirime girdiği oluyor. Geçenlerde 5100TL ve 4700TL'den satıldığını gördük ve forumda alanlar oldu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

G273qf iyi, tek sıkıntısı standının ayarlanabilir olmaması. Ayrıyeten stand alırsanız rahatça kullanırsınız.

Farklı öneri olarak şuna bakabilirsiniz:

GittiGidiyor'da satılan teşhir ürünü de olsa alınabilir. Onun dışında arka tarafında girişlerinin az olması gibi bir eksisi var. Paneli yine iyi bir ürün.

Bütçe yetiyorsa MAG274QRF'de alınabilir. Ara sıra indirime girdiği oluyor. Geçenlerde 5100TL ve 4700TL'den satıldığını gördük ve forumda alanlar oldu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşın önerileri çok kalitelidir dinlemenizi tavsiye ederim.

@Süleyman Yusuf @P R O F O U N D @Silinen üye
malesef mag modeli butcemi asiyor.
forumda gezindigimde bu marka modelleride onermislerdi bunlar hakkindaki yorumlariniz nedir iclerinden hangisi tercih edilmeli?

gigabyte g27q
lg 27gn800-b

Bu fiyatta bunu almaktansa benim attığım LG monitörü 4500TL'den almak daha mantıklı. Panelleri neredeyse aynı fakat benim attığımda ayarlanabilir stand varken diğerinde yok.

Buradan karşılaştırma yapabilirsiniz.

Bu monitörde fena değil. Alınabilir. MSI'da nasıl Rapid IPS, LG'de nasıl Nano IPS varsa bunlarda da Premium IPS var. Her markanın kendi isimlendirmesi bulunuyor.

İncelemesi için :

Bu fiyatta bunu almaktansa benim attığım LG monitörü 4500TL'den almak daha mantıklı. Panelleri neredeyse aynı fakat benim attığımda ayarlanabilir stand varken diğerinde yok.

Buradan karşılaştırma yapabilirsiniz.

Bu monitörde fena değil. Alınabilir. MSI'da nasıl Rapid IPS, LG'de nasıl Nano IPS varsa bunlarda da Premium IPS var. Her markanın kendi isimlendirmesi bulunuyor.

İncelemesi için :
sizin attiginizin teshir urunu olmasi kafami kurcaladi biraz. icime sinmedi acikcasi.

sizin attiginizin teshir urunu olmasi kafami kurcaladi biraz. icime sinmedi acikcasi.
Diğer attıklarımıza da bakabilirsiniz.
Teşhir ürünü de, geldiğinde açıp monitörü kontrol edeceksiniz bir sıkıntı varsa iade işlemi başlatacaksınız. Siz cihaza hasar vermedikten sonra 14 gün hakkınız bulunuyor zaten iade için. Veya diyelim ki ölü pikselli geldi değişimde isteyebilirsiniz.

Fakat teşhir ürünü olmayanlarda bile böyle şeyler yaşamayacağınıza kimse garanti veremez maalesef.

Diğer attıklarımıza da bakabilirsiniz.
Teşhir ürünü de, geldiğinde açıp monitörü kontrol edeceksiniz bir sıkıntı varsa iade işlemi başlatacaksınız. Siz cihaza hasar vermedikten sonra 14 gün hakkınız bulunuyor zaten iade için. Veya diyelim ki ölü pikselli geldi değişimde isteyebilirsiniz.

Fakat teşhir ürünü olmayanlarda bile böyle şeyler yaşamayacağınıza kimse garanti veremez maalesef.
tesekkur ederim degerlendirecegim

@Süleyman Yusuf @P R O F O U N D @Silinen üye
malesef mag modeli butcemi asiyor.
forumda gezindigimde bu marka modelleride onermislerdi bunlar hakkindaki yorumlariniz nedir iclerinden hangisi tercih edilmeli?
Hocam yazılım mühendisi olduğunuzu söylemiştiniz...
Yazılım mühendisleri genelde çift ekran veya ultrawide ekranlar kullanıyor fakat sizin bütçeniz 3K Ultrawide'a yetersiz. Ekran kartınız da 1080p Ultrawide'a çok fazla. O yüzden 2 tane 1080p monitör düşünebilirsiniz.

Şu model indirimde:
2 tane aldığınızda size olan maliyeti 4800TL. Geriye kalan paraya da stand alırsınız.

Tekli monitör düşünüyorsanız en ucuzunu alın. G273QF'de Rapid IPS var diye ben onu tercih ederdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı