5000 TL monitör tavsiyesi

Bütçe
6K
Gn800b gibi 6-6.5k arasına çıkabiliyorsan bundan iyi 240Hz bulamazsın.
Yok hocam bütçeyi aşıyor maalesef.

O zaman 240Hz için VG272X, 2K için G27Q bakabilirsin.

MSI G273QF modeli alınabilir, bunda da fast IPS panel var. Gigabyte olan daha yavaş bir panel kullanıyor onun haricinde Gigabyte da alınabilir.
LG fiyatını hak ediyorsa bütçeyi zorlayıp alabilirim hocam sanırım siz beğenmiyorsunuz pek. Değecekse 400 lira arttırırım.

Hocam bu nasıldır?

Son düzenleme:
LG fiyatını hak ediyorsa bütçeyi zorlayıp alabilirim hocam sanırım siz beğenmiyorsunuz pek. Değecekse 400 lira arttırırım.
Attığım MSI olan da fiyatına göre çok iyi bir monitör bence onu alın. Ama standta yükseklik ayarı MSI olanda da yok anladığım kadarıyla.
32 inçte Full HD 1080p çözünürlük berbat olur tavsiye etmem.

Attığım MSI olan da fiyatına göre çok iyi bir monitör bence onu alın. Ama standta yükseklik ayarı MSI olanda da yok anladığım kadarıyla.

32 inçte Full HD 1080p çözünürlük berbat olur tavsiye etmem.
Tamam hocam teşekkürler büyük ihtimalle o MSI'ı alırım. Ya da LG'yi.

@ProBurak ASUS TUF GAMING VG27AQ1A 27" 170Hz 1Ms IPS G-Sync QHD Monitör - Gaming.Gen.TR bu monitör ile MSI arasında kaldım MSI yorumları genel olarak iyi sizce hangisi?

Son düzenleme:
Asus'ta ise MSI'ın aksine 10 bit renk desteği var ama bu hızlı IPS dedikleri panelden yok ve 250 nit parlaklık var sadece. İkisi de alınabilir aslında ama MSI'ı tercih ederdim sanırım.
Hocam ilk bahsettiğiniz modeli alacağım gibi duruyor yukarıda arkadaş ViewSonic paylaşmış ama LG daha iyi gibi geldi. MSI itopya internetten satmıyormuş. Mağazasına gitmeyeceğemi göre en iyisi bu gibi duruyor. LG'ışık sızması ölü piksel vs durumları nasıl? https://www.hepsiburada.com/lg-27gn800-b-27-144hz-1ms-hdmi-display-qhd-ips-monitor-p-HBV000018SLZ8

Hocam ilk bahsettiğiniz modeli alacağım gibi duruyor yukarıda arkadaş ViewSonic paylaşmış ama LG daha iyi gibi geldi. MSI itopya internetten satmıyormuş. Mağazasına gitmeyeceğime göre en iyisi bu gibi duruyor. LG'de ışık sızması ölü piksel vs durumları nasıl? https://www.hepsiburada.com/lg-27gn800-b-27-144hz-1ms-hdmi-display-qhd-ips-monitor-p-HBV000018SLZ8
LG olanı kullanıyorum ve çok iyi monitör şu ana kadar bir sıkıntım olmadı ancak ışık sızması demeyeyim de IPS glow var biraz sanırım. Gece ışıkları kapatıp karanlık bir sahne izlemedikçe bir problem olmuyor ancak böyle bir olayı var her LCD IPS monitörde olduğu gibi.

Geri
Yukarı