5000 TL Monitörlü PC Toplama

PyramidHeadRox

Kilopat
Yer
Çankaya/Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle merhaba. 5000 TL'ye böyle bir sistem yaptım. Sizce beni ne kadar götürebilir, eksiği veya fazlası var mıdır?
pc3.PNG

@Pantheon'un sistemi güzel. Ayrıca, RX 580 1060'dan daha performanslı. FreeSync ile beraber çok güzel bir deneyim elde edersiniz. Ama, oyun oynayacaksanız Ryzen önermiyorum. Oyun tarafında Intel daha iyi.

@Pantheon'un sistemi güzel. Ayrıca, RX 580 1060'dan daha performanslı. FreeSync ile beraber çok güzel bir deneyim elde edersiniz. Ama, oyun oynayacaksanız Ryzen önermiyorum. Oyun tarafında Intel daha iyi.
Hocam yapmayın şimdi, i5 ile R5 1600 kıyaslamıyorsunuz değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tabi ki kıyaslamıyorum. Ama gerçek şu ki, Ryzen'lerin oyun performansı kötü. Bunun nedeni, tek çekirdek performansı iyi değil. Bu yüzden sadece 1080P oyun oynayacak olan birine Intel öneriyorum.

Siz bilirsiniz. Ben kendime olsa Ryzen toplardım, Kaby Lake ısınma problemleriyle ünlendi, alacaksanız araştırın derim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı