5000 TL net ses veren Wireless oyuncu kulaklığı önerisi

Mücadeleci FPS oyunları için Cloud Alpha Wireless almayın, hikayeli oyunlar ya da MMORPG vs. oynayanlar alabilir. Cloud 2'yi geri taktım kafama ve kulaklık resmen rakip burda gel vur diyo. Hiçbir wireless kulaklık sanırım bi Cloud 2 olamıcak. Yaparlarsa helalinden 10K vermeye hazırım.
Not: Cloud 2 Wireless'ta kullandım.
gerçek bir cloud 2 fanboy. tam anlamyıla.

Cloud 2'nin 3 katı fiyatına kadar vermeye hazırım bana daha iyisini öner alıcam söz. Gerçekten bekliyorum. 200 Euro'luk ses kartı bile aldım ama Cloud 2'den daha iyi ses alamadım.
hocam cloud 2 gerçekten fiyatına göre çok iyi hatta rakipsiz. bu konuda haklısınız. ama 5000 tl neree 1700 nere be.

Mücadeleci FPS oyunları için Cloud Alpha Wireless almayın, hikayeli oyunlar ya da MMORPG vs. oynayanlar alabilir. Cloud 2'yi geri taktım kafama ve kulaklık resmen rakip burda gel vur diyo. Hiçbir wireless kulaklık sanırım bi Cloud 2 olamıcak. Yaparlarsa helalinden 10K vermeye hazırım.
Not: Cloud 2 Wireless'ta kullandım.
kanka bunun baglanti sekli ile alakasi yoktur psikolojik olabilir kablolu neyse oda odur tek fark baglantiyi kablosuz yapiyor

kanka bunun baglanti sekli ile alakasi yoktur psikolojik olabilir kablolu neyse oda odur tek fark baglantiyi kablosuz yapiyor

Kesinlikle var alakası dostum.

@elmins Yardımcı bir program ile şu anda Cloud 2'den daha iyi hale getirmiş olabilirim, iadeyi bir süreliğine askıya aldım. Ses istediğim seviyede ancak bu kulaklığın ses karakterine alışmak için bikaç güne ihtiyacım var sanırım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı