5000 TL notebook tavsiyesi

berkhan1995

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, sıfır ikinci el fark etmez, sadece Knight Online, LoL oynayabileceğim arada film izleyeceğim donmadan kasmadan oynatacak bir cihaz almayı düşünüyorum, notebook bilgim çok olmadığı için yeni almış olan vs arkadaşlardan öneri bekliyorum.
Not = AMD sistem önermeyin oynayacağım Knight Online oyunu AMD sistemlerde asla stabil çalışmıyor.

Merhaba arkadaşlar, sıfır ikinci el fark etmez, sadece Knight Online, LoL oynayabileceğim arada film izleyeceğim donmadan kasmadan oynatacak bir cihaz almayı düşünüyorum, notebook bilgim çok olmadığı için yeni almış olan vs arkadaşlardan öneri bekliyorum.
Not = AMD sistem önermeyin oynayacağım Knight Online oyunu AMD sistemlerde asla stabil çalışmıyor.

Hocam 2. ellere bakmanız lazım bu fiyata.

Bütçeni yükseltmen gerekli sıfır için.

Bütçeni yükseltmen gerekli sıfır için.

Fiyatlara ne olmuş be.

-AMD olmayacak.
-Film için 1920x1080 çözünürlük destekleyen.
-4GB RAM bu yılda alınmaz.
-LoL ve Knight oynatacak.

İsteklerinizi ucu ucuna karşılar:

İsteklerinizi azcık karşılar:

Şuna bakın hocam sizin fiyata uygun olan:

-AMD olmayacak.
-Film için 1920x1080 çözünürlük destekleyen.
-4GB RAM bu yılda alınmaz.
-LoL ve Knight oynatacak.

İsteklerinizi ucu ucuna karşılar:

İsteklerinizi azcık karşılar:
Hocam attığınız hometech ısınma sorunu yapabilir bazı modelleri el yaktığı söyleniyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı