5000 TL oyun bilgisayarı önerisi

LuckyThing

Kilopat
Daha fazla  
5000 TL civarı bütçem var. Oyun bilgisayarı toplamak istiyorum. Overclock yapmayacağım ki zaten bilmiyorum. Oyun oynayabileceğim, 3-4 sene sonra upgrade edebileceğim sistem tavsiye edebilir misiniz? Bir kez yere baktım en güvenilir İnventus. Bir de daha önce kasa montajı yapmadım, ona göre tavsiye verirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
290 TL daha artırma imkanın varsa daha iyi bir işlemci ve ekran kartı alabilirsin.

5290.jpg

Monitör hariç topluyorum. Ben bir sistem topladım , 8 gb ram daha ram takacağım ilerleyen zamanlarda . Öneriniz varsa başka duymak isterim .

Dosya Ekleri

• 5013TL.jpg
    5013TL.jpg
    81,3 KB · Görüntüleme: 116
Monitör hariç topluyorum. Ben bir sistem topladım , 8 gb ram daha ram takacağım ilerleyen zamanlarda . Öneriniz varsa başka duymak isterim .
İlerde K ibareli işlemci takacaksan MSI anakart önermem. Kuzey köprüsü soğutucusu RAM soğutucularından daha küçük.

CASPER_VIA_M3 cihazımdan Technopat Sosyal mobil uygulaması kullanılarak gönderildi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı