5000 TL oyun odaklı telefon önerisi

Bütçe
5000TL

Kurtifurti

Decapat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi, 5000TL bandında oyun odaklı bir telefon istiyorum. Ekran boyutu çok büyük olmaması daha makul olur. Onun dışında CoD Mobile vb. oyunlar oynadığım için ısınma çözümü iyi olursa sevindirir. Telefonlar hakkında teknik açıdan çok bilgim olmadığı için çok bir şey yazamıyorum :D
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıkta da belirttiğim gibi, 5000TL bandında oyun odaklı bir telefon istiyorum. Ekran boyutu çok büyük olmaması daha makul olur. Onun dışında CoD Mobile vb. oyunlar oynadığım için ısınma çözümü iyi olursa sevindirir. Telefonlar hakkında teknik açıdan çok bilgim olmadığı için çok bir şey yazamıyorum :D
şimdiden teşekkürler.

POCO X3 Pro.
Ancak söylemem lazım.
Oyun performansı olarak POCO X3 Pro rakipsiz ama işlemcisi genel olarak overclock edilmiş (hızı manuel olarak arttırılmış, güçlendirilmiş) oluyor bu yüzden ısınma sorunu olabiliyor bazı kişilerde.
Anormal bir ısınma istemiyor iseniz ve bütçeniz yetiyor ise Samsung S20 FE Snapdragon modele bakmanızı öneririm.(fiyatı 5300 civarı)
Xiaomi Mi 9 128 GB/6 GB Duos (İthalatçı Garantili) Fiyatları ve Özellikleri tavsiye ederim Qualcomm Snapdragon 855 ile oyun performansı gayet iyi olmalı 6 GB RAM çok yeterli ekranda çok büyük değil.

Cihaz bayağı eski ve yazılım desteği kesildi, kesilecek.
Alınmaz.
Ayrıca 3310 mAh aşırı az.
Arkadaş oyun oynayacağım demiş ama önerdiğiniz telefonun bataryaya bakın?
Ayrıca POCO X3 Pro, S20 FE SD model varken mi 9 alınmaz.
@HaWlI KuLlANIcI

Son düzenleme:
POCO X3 Pro.
Ancak söylemem lazım.
Oyun performansı olarak POCO X3 Pro rakipsiz ama işlemcisi genel olarak overclock edilmiş (hızı manuel olarak arttırılmış, güçlendirilmiş) oluyor bu yüzden ısınma sorunu olabiliyor bazı kişilerde.
Anormal bir ısınma istemiyor iseniz ve bütçeniz yetiyor ise Samsung S20 FE Snapdragon modele bakmanızı öneririm.(fiyatı 5300 civarı)

Cihaz bayağı eski ve yazılım desteği kesildi, kesilecek.
Alınmaz.
Ayrıca 3310 mAh aşırı az.
Arkadaş oyun oynayacağım demiş ama önerdiğiniz telefonun bataryaya bakın?
Ayrıca POCO X3 Pro, S20 FE SD model varken mi 9 alınmaz.
@HaWlI KuLlANIcI

Hocam bende S20 FE'nin SD versiyonunu öneririm.

SE 2020 bu fiyat aralığındaki en güçlü telefon. Fiyat performans olarak ise X3 Pro modeline bakman daha mantıklı.

@Elan Morin Tedronai
@HaWII KuLIANIcL

Dün ikinizi uyarmamıza rağmen hâlâ aynı şeyi yapmaya devam ediyorsunuz. Birbirinizi etiketleyip beğeni kasmayın, son kez uyarıyorum. Konuları takip ediyorum, bu defa görürsek affetmeyeceğiz. Israrla uyarmamıza rağmen niye aynı şeyleri yapıyorsunuz? Bu sadece sizin için de geçerli değil, konularda birbirlerinizi etiketleyip beğeni derdine düşmeyin.

SE 2020 bu fiyat aralığındaki en güçlü telefon. Fiyat performans olarak ise X3 Pro modeline bakman daha mantıklı.

@Elan Morin Tedronai
@Hawıı kulıanıcl.

Dün ikinizi uyarmamıza rağmen hâlâ aynı şeyi yapmaya devam ediyorsunuz. Birbirinizi etiketleyip beğeni kasmayın, son kez uyarıyorum. Konuları takip ediyorum, bu defa görürsek affetmeyeceğiz. Israrla uyarmamıza rağmen niye aynı şeyleri yapıyorsunuz? Bu sadece sizin için de geçerli değil, konularda birbirlerinizi etiketleyip beğeni derdine düşmeyin.

Hocam ben hawlı kullanıcı benden daha bilgili olduğu için yardımcı olamadığım konularda etiketliyorum genellikle. Ancak kurallara göre uygun değilse yapmam bir daha.

@Elan Morin Tedronai
@Hawıı kulıanıcl.

Hocam uyarıyı görmemişim ya da unutmuşumdur ama uyarıyı hatırlamıyorum kusuruma bakmayın.
Beğeni derdine düşmüyoruz, zaten beğeniler gözükmüyor (gözükseydi de bir şey değişmezdi yanlış anlaşılma olmasın)
Uyarı için teşekkürler hocam, bir daha olmaz.

Geri
Yukarı