5000 TL PC tavsiyesi

koXahar

Decapat
5000 TL ile monitör hariç toplanabilecek en iyi bilgisayar nasıl olur? İleride güncellemeler yapılabilir olursa iyi olur. Varsa eğer hazır sistem onları atarsanız iyi olur. Zaman problemi vardır kısa süre içerisinde alınması gerekiyor. Yardımlarınız için teşekkürler.

5000 TL ile monitör hariç toplanabilecek en iyi bilgisayar nasıl olur? İleride güncellemeler yapılabilir olursa iyi olur. Varsa eğer hazır sistem onları atarsanız iyi olur. Zaman problemi vardır kısa süre içerisinde alınması gerekiyor. Yardımlarınız için teşekkürler.

Ah o zaman problemi bitiriyor her şeyi... Ekran kartı bulman çok çok çok zor ayrıca bulsan bile fiyatlar 3 4 kat artmış durumda. Ethereum'un düşmesini beklemen lazım çünkü normalde şu anki 5000TL'ye topladığın bir bilgisayara göre çok daha iyi sistemler toplayabilirsin. Ama illa alacağım dersen bulman konusunda yardım ederim.

Ah o zaman problemi bitiriyor her şeyi... Ekran kartı bulman çok çok çok zor ayrıca bulsan bile fiyatlar 3 4 kat artmış durumda. Ethereum'un düşmesini beklemen lazım çünkü normalde şu anki 5000TL'ye topladığın bir bilgisayara göre çok daha iyi sistemler toplayabilirsin. Ama illa alacağım dersen bulman konusunda yardım ederim.
Farkındayım arkadaşımıza alacağız ama zaman problemi var. Koşullar bunu gerektiriyor eğer şimdi alınmazsa bir daha alınmama şansı var. O yüzden bu bütçede yapabileceğimiz en iyiyi yapmamız gerekiyor :D

Bu sistem şimdilik e spor oyunlarını güzel seviyede GTA ETS gibi oyunları orta-iyi seviyede oynatır diğer baba oyunları da Low da 30 FPS oynatır benim de alacağım bu sistemde amacım kart piyasası düzelice 3070'e kadar ekran kartı takabilecek ve depolama ihtiyacım olduğunda M.2 kullanabilecek olmam. Forumda çoğu kişi bu fikre karşı çıkıyor ama ben mantığımın arkasındayım. Sana tavsiyem bu sistemi takip et RX550 4 GB stoklara girdiğinde de al 2 GB ile 4 GB arasındaki fark e spor oyunlarında fark çok göstermese de kendini daha güçlü oyunlarda 5-15 FPS fark sağlayacaktır ekran kartı alana kadar ve çok fiyat farkı olmayacaktır 2 GB'la. Acelen varsa 2 GB'lık halini de alabilirsin ihtiyacını karşılıyorsa.

Dosya Ekleri

• 3t10.png
    3t10.png
    24 KB · Görüntüleme: 159
Son düzenleme:

Tahminimce araştırırsanız 1650 veya bir iki tık üstünü bulabilirsiniz ama acele etmemenizi öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı