5000 TL PUBG, BF5 Tarzı Oyunlar İçin Sistem Tavsiyesi

ycrour

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Konu başlığındaki ve buna benzer tarzdaki oyunları 1920x1080'de oynamak için sistem tavsiyesi alabilir miyim? Ultra ayarlar için fiyat 5000 TL'yi geçmeyecek şekilde ve ileriye dönük olursa memnun kalırım. Sistemi sadece kasa olarak rica ediyorum, SSD, kasa, güç kaynağı gibi şeyler yerine ekran kartı ve işlemcinin bir tık daha iyi olmasını isterim, teşekkür ederim.

HDD ve SSD'yi birlikte koymak istiyor musun en başta? Yoksa birinden fedakarlık yapabilir misin? Ona göre sistem yapıyorumda şuan.

Akıllı PC Toplama Sihirbazı Parçalardan istediğinizi değiştirebilirsiniz. Aldığınız yeride değiştirebilirsiniz. Ultrada sorunsuz oynamak için RAM'ler 2x8 ve MHZ'i yüksek olmalı, ben şuan referans olarak bu parçaları kullandım. Hepsi fiyat performans kalite içerikli. Ama malesef dolar kurundan dolayı çok pahalı herşey. Daha ucuzunu bulabilirseniz iyidir.

Akıllı PC Toplama Sihirbazı Parçalardan istediğinizi değiştirebilirsiniz. Aldığınız yeride değiştirebilirsiniz. Ultrada sorunsuz oynamak için RAM'ler 2x8 ve MHZ'i yüksek olmalı, ben şuan referans olarak bu parçaları kullandım. Hepsi fiyat performans kalite içerikli. Ama malesef dolar kurundan dolayı çok pahalı herşey. Daha ucuzunu bulabilirseniz iyidir.
Alakan için teşekkür ederim, alacağım zaman mesajını alıntılayıp benim yapacağım sisteme de bir göz gezdirirsen memnun kalırım.

Pardon PSU ve Kasa önermeyi unutmuşum. PSU olarak Evga, Coolermasterın 600w 80+ Bronze psularını alabilirsin. Kasa olarakta NZXT veya Phanteks öneririm. Modelini sen seç [emoji16]

Teşekkür ederim, şu anda Ryzen 5 2600 Vatan'da 1000 küsür TL. Alsam mı acaba? [emoji3]
Pardon PSU ve Kasa önermeyi unutmuşum. PSU olarak Evga, Coolermasterın 600w 80+ Bronze psularını alabilirsin. Kasa olarakta NZXT veya Phanteks öneririm. Modelini sen seç [emoji16]

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı