5000 TL Razer kulaklık önerisi

Bütçe
5000

rüzocux

Hectopat
Eskiden beri Razer kullanırım. Şimdi de set olarak yeniden kuruyorum. Daha önce Barracuda Pro alsam da yaşadığım sorunlardan ötürü vazgeçtim. Bana şu an sınıfının en iyisi bir Razer kulaklık önerisi verir misiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Barracuda Pro alternatifi olarak Razer BlackShark V2 Pro var.

Kullanıyorum. İncelememin faydası olur belki:

Kulaklığın ederi 3000-3600 TL arası, daha pahalı ise almayın.

@hadwiger kablolu olanı aldım. Bass fazla, kulağında patlama olsun titriyor hissettiriyor sana. Mermi sesleri kulak delecek düzeyde güçlü ses geliyor. Ayak sesleri için ayar yapmadım kafamı karıştırabiliyor anlayamıyorum bazen. Mikrofon kaliteli kendi borazan gibi sesi daha iyileştirip şırıltı gibi ses yapmıyor dinleyen kişinin de sesimi beğenmişti. Kalitesiz müziklerde ses arkada kalıyor, Stereo gibi yapacaksın ki kulaklığı daha yüksek seviye olsun. Sinema ve ses efektleri güzel olan oyunlarda güzel kulaklık.

Blackshark V2 Pro'yu çok övüyorlar ama çok da gömüyorlar. Ayrıca micro usb olması büyük dezavantaj. Ne önerebilirsiniz başka ?

Kullanıyorum. İncelememin faydası olur belki:

Kulaklığın ederi 3000-3600 TL arası, daha pahalı ise almayın.
Az önce okumuştum. Dediğim gibi micro usb olması büyük bir dezavantaj.

Blackshark V2 Pro'yu çok övüyorlar ama çok da gömüyorlar. Ayrıca micro usb olması büyük dezavantaj. Ne önerebilirsiniz başka ?
Micro USB ya da TYPE C olması bir şey değiştirmiyor aslında. TYPE C olan kulaklıklar da geç şarj oluyor. TYPE C'nin avantajı yüksek bant genişliği ve yüksek hızlı şarj. Kablosuz kulaklıkta kablonun yüksek veri aktarımının gereği yok. Yüksek hızlı şarjı da kullanmıyor firmalar. Büyük ihtimalle telefonlarda hızlı şarj yüzünden bataryaların kapasitesi düşerek ölüyor, bunun olabildiğince geç yaşanmasını istiyorlar. Ha dersen ki tüm cihazlarım tek tip uç ile şarj olsun, orası ayrı.

Bana kalsa 5000 TL bütçe ile başka marka kablosuz almaya çalışırdım. Büyük ihtimalle o fiyata müzik kalitesi (ses kalitesi) daha iyi kulaklıklar vardır.

Micro USB ya da TYPE C olması bir şey değiştirmiyor aslında. TYPE C olan kulaklıklar da geç şarj oluyor. TYPE C'nin avantajı yüksek bant genişliği ve yüksek hızlı şarj. Kablosuz kulaklıkta kablonun yüksek veri aktarımının gereği yok. Yüksek hızlı şarjı da kullanmıyor firmalar. Büyük ihtimalle telefonlarda hızlı şarj yüzünden bataryaların kapasitesi düşerek ölüyor, bunun olabildiğince geç yaşanmasını istiyorlar. Ha dersen ki tüm cihazlarım tek tip uç ile şarj olsun, orası ayrı.

Bana kalsa 5000 TL bütçe ile başka marka kablosuz almaya çalışırdım. Büyük ihtimalle o fiyata müzik kalitesi (ses kalitesi) daha iyi kulaklıklar vardır.
Ne önerirsiniz ? Ben sokak ve evde hibrit kullanmak için böyle bir istekte bulundum. Duruma göre gaming odaklı da olabilir.

blackshark v2 pro almani onermem 2012 tarihli bi kulaklik blackshark v2 pro 2023 modeli cikti turkiyeye gelirse onu alman daha mantikli olur

Yeni konular

Geri
Yukarı