5000 TL sistem önerisi

Bütçe
5000 TL

kralgokguk

Hectopat
Daha fazla  
5000 TL bir sistem almak istiyorum fakat fiyatlar çok yüksek ne alacağımı bulamadım aşırı ağır oyunlar oynamayacağım. Yani hafif oyunlar için 5000 TL bütçeli bir sistem önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence APU alınabilir. İçinde Intel Core i5 10400 işlemci barındıran bir sistem yeterli olur sonrasında ekran kartı fiyatları düşerse ( umarım ) harici bir ekran kartı takabilirsiniz.

.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    128,5 KB · Görüntüleme: 47
Önerim Teknobiyotik'ten bunu alıp yükseltme yapmanız.

RAM olarak 8*2 16 GB RAM.
Anakart olarak B550M S2H.
SanDisk SSD Plus 120 GB SSD eklerseniz.

İşinizi görecektir, ilerleyen dönemlerde GTX 1660 Super'e kadar ekran kartı da takabilirsiniz.

Önerim Teknobiyotik'ten bunu alıp yükseltme yapmanız.

RAM olarak 8*2 16 GB RAM.
Anakart olarak B550M S2H.
SanDisk SSD Plus 120 GB SSD eklerseniz.

İşinizi görecektir, ilerleyen dönemlerde GTX 1660 Super'e kadar ekran kartı da takabilirsiniz.

400 Watt güç kaynağı ileride 1660S ekran kartını beslemez.

Çok ağır oyun oynamayacakmış zaten, şimdilik 3400G ile bir sistem alıp stoklar düzelince ekran kartı alabilir.

Çok ağır oyun oynamayacakmış zaten, şimdilik 3400G ile bir sistem alıp stoklar düzelince ekran kartı alabilir.

İşlemcisinin iyi olması pek de önemli değil benim için. Toplayacağım PC için ekran kartınada yer ayırmam lazım sonuçta ben ekran kartı için para biriktirirken çıkan yeni oyunları oynamak isterim zaten iş yapmayacağım o yüzden ekran kartı lazım.

Geri
Yukarı